PRAN

PRACOWNIK INPACK - produkcja batonów proteinowych | Leerdam | Holandia

Wynagrodzenie
13,61 EUR Brutto
Godzinowo Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Holandia
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Rekrutacja on-line
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Praca za granicą
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 10
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska

To będziesz robić

·         zbierać gotowy produkt z taśmy i pakować go do pudełek zbiorczych

·         gotowe pudełka układać na paletach i przygotowywać je do transportu

·         kontrolować jakość produktu i zgłaszać wszelkie awarie i nieprawidłowości

·         monitorować proces produkcyjny na wszystkich etapach

·         dbać o porządek na stanowisku pracy

JEDNI JEDZĄ SNICKERSY, ŻEBY NIE GWIAZDORZYĆ. MY PAKUJEMY ENERGETYCZNE, ŻEBY ZADOWOLIĆ KLIENTÓW.

Wymagania (oczekiwane)

Minimalne wymagania

·         komunikatywna znajomość języka angielskiego

·         doświadczenie w pracy produkcyjnej

·         motywacja i chęć do pracy na produkcji

·         prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

Korzyści dla kandydata

Oferujemy

·         wynagrodzenie 13,61€/h brutto

·         pracę w systemie trzyzmianowym

·         legalną pracę na holenderskich warunkach

·         zakwaterowanie i ubezpieczenie agencyjne

·         tygodniowy system wynagrodzenia

O firmie

Tu będziesz pracować

Nasz klient aktualnie poszukuje zaangażowanych pracowników do pakowania gotowych produktów, a konkretnie batonów proteinowych, które codziennie z radością dostarczają energii naszym klientom. 🍫💪 Jego zakład produkcyjny zlokalizowany jest w sercu holenderskiej miejscowości Leerdam, gdzie każdego dnia niezliczona ilość tych przysmaków opuszcza linię produkcyjną. Zadaniem pracowników na tym stanowisku będzie zbieranie gotowych batonów z taśmy, pakowanie ich do kartonów oraz przygotowanie palet do wysyłki. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka angielskiego. Jeśli chcesz stać się częścią zespołu i przyczyniać się do dostarczania wysokiej jakości produktów, nie zwlekaj! Złóż aplikację na stanowisko Pracownik pakowania INPACK i rozwijaj się razem z nami w branży produkcyjnej. 🔍

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj
Skontaktuj się z pracodawcą