Grycan

Pracownik Lodziarnio-Kawiarni Grycan

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

ul. Pomorska 7, Starogard Gdański (powiat starogardzki), Pomorskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Gastronomia
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • profesjonalna obsługa Gości
  • dbanie o wizerunek i estetykę naszej lodziarnio-kawiarni.
  • przygotowanie i sprzedaż produktów z naszej oferty
Wymagania (mile widziane)
  • umiejętność współpracy w zespole
  • badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych.
  • uśmiech i pozytywne nastawienie w kontaktach z Gośćmi
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę
Korzyści dla kandydata
  • szkolenie online przygotowujące do pracy
  • grafik pracy uwzględniający Twoje możliwości
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • pracę w przyjaznej atmosferze.
  • ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatek weekendowy
  • benefity m.in. dofinasowanie do karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • realne możliwości rozwoju i zdobycia nowych umiejętności
  • zniżki na nasze pyszne lody i kawę

Lody to nasza pasja! Produkujemy je z najlepszych składników łącząc tradycyjne receptury i rzemieślnicze metody. Od 19 lat prężnie się rozwijamy: ponad 100 smaków lodów, 130 lodziarnio-kawiarni, numer 1 na rynku lodów familijnych, najbardziej rozpoznawalna firma rodzinna w Polsce. Rozwijaj się z nami!​​

Do naszej Lodziarnio-Kawiarni w C.H. Neptun w Starogardzie Gdańskim poszukujemy Kandydatów na stanowisko Pracownika Lodziarnio-Kawiarni.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj