HPD Group

PRACOWNIK LOTNISKA Z ZAKWATEROWANIEM - uczniowie zaraz po szkole i studenci

Wynagrodzenie
18,00 EUR Brutto
Godzinowo Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Niemcy
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Praca za granicą
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 10
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Niemiecki - A2
Opis stanowiska
  • Załadunek bagaży, przewożenie ich do samolotów, a następnie załadunek do luków bagażowych.
  • Rozładunek z samolotu, przewóz i rozładunek na taśmę bagażową do odbioru przez pasażerów.
  • Kierowanie i obsługa urządzeń i pojazdów przeładunkowych.
  • Obsługa towarów niebezpiecznych.
  • Sortowanie bagażu.
Wymagania (oczekiwane)
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2
  • Zaświadczenie o niekaralności i o negatywnym narkoteście.
  • Wymagane prawo jazdy kat. B - samochód nie jest wymagany.
  • Jesteśmy cekawi co robiłeś w ostatnich 5-ciu latach :) - Udokumentuj ostatnie 5 lat stażu pracy/ nauki/ bezrobocia/dzialalnosci gosp. Wymog konieczny do uzyskania pozwolenia o prace na lotnisku (akceptowana przerwa do 3 miesięcy).
  • Sprawność fizyczna oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym, w święta i w weekendy.
  • Ważny dowód tożsamości
  • Zapraszamy studentów i uczniów zaraz po szkole! Lata szkoły liczą się do Twojego doświadczenia zawodowego :)
Wymagania (mile widziane)
  • CV w języku polskim lub niemieckim
  • stawkę godzinową od 18 euro brutto plus dodatki: +25% zmiana nocna, + 50% za pracę w niedziele, + 100% za pracę w dni świąteczne.
  • umowa o pracę z niemieckim pracodawcą, cały etat, czas nieokreślony.
  • pracę w systemie 3 zmianowym w godzinach 3:00 -24:00.
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • darmowe zakwaterowanie
  • bezpłatne szkolenia niezbędne do pracy na terenie lotniska.
  • Job ticket – tańsze tankowanie, tańsze jedzenie na lotnisku itp., darmowy bilet na komunikacje miejska
Skontaktuj się z pracodawcą
Dostępne numery telefonów:

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV (opcjonalne)

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.

Dodatkowe pytania

Czy posiada Pan/ Pani prawo jazdy kat. B?

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?