H&M Logistics

Pracownik Magazynu / Magazynier

ul. Logistyczna 8, Chlebnia (powiat grodziski), Mazowieckie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Magazynier
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Praca ze skanerem
  • Prawidłowe rozmieszczanie towarów w magazynie
  • Dbałość o porządek i bezpieczeństwo w magazynie
  • Kompletacja zamówień dla sklepów stacjonarnych H&M
Wymagania (mile widziane)
  • Gotowość do pracy III-zmianowej oraz w wybrane weekendy
  • Chęci długofalowej współpracy
  • Pozytywne nastawienie
Korzyści dla kandydata
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna w LuxMed - pakiet rozszerzony 100% płatny przez pracodawcę
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program emerytalny
  • nauka języków obcych
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Umowa o pracę oraz stabilność zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Posiłek w miejscu pracy za kwotę 3,50 zł - obiad dwudaniowy
  • ubezpieczenie na życie
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • parking dla pracowników
  • prywatna opieka medyczna
  • 30 minutowa przerwa obiadowa
  • Dostęp do platformy oferującej naukę języków obcych dla Ciebie i bliskiej Ci osoby- 100% płatny przez pracodawcę
  • dofinansowanie do obiadów
  • Rabat -25% na zakupy w sklepach Grupy H&M i Online dla Ciebie i bliskiej Ci osoby
  • Pakiet sportowo – rekreacyjny

H&M angażuje się w tworzenie zróżnicowanego i integracyjnego środowiska i aktywnie poszukuje wykwalifikowanych kandydatów bez względu na rasę, płeć, tożsamość płciową, orientację seksualną, pochodzenie etniczne, religię, narodowość, niepełnosprawność lub wiek.

Jako jedna z największych firm odzieżowych na świecie H&M oferuje nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego. Wierzymy w potencjał naszych pracowników, dlatego wspieramy każdego, kto chce podejmować nowe wyzwania. W H&M oferujemy dynamiczne, wciąż zmieniające się środowisko pracy. Możesz mieć pewność, że u nas nie będziesz się nudzić. Czekamy na Ciebie!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj