Wynagrodzenie
4 860,00 - 5 228,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
ul. Pilotów 12, Bogucin (powiat poznański), Wielkopolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja stacjonarna
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Polski - A2
Opis stanowiska

ADAPA POLAND BOGUCIN SP. Z O.O. wiodący producent opakowań giętkich w Polsce

POSZUKUJE PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Bogucin k. Poznania

Nasze wynagrodzenie:

Wynagrodzenie miesięczne wraz z premią – do 5228,00 zł brutto

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę.
  • Praca w trybie zmianowym (8h) od poniedziałku do piątku .

Zakres obowiązków:

  • Obsługa użytych wzorców (fotopolimerów) po procesie drukowania;
  • Przygotowanie fotopolimerów do ponownego użycia i ich magazynowanie;
  • Dbałość o utrzymanie porządku i czystości stanowiska pracy.

Wymagania (oczekiwane)

Nasze wymagania:

  • Zaangażowanie i umiejętność współpracy w zespole;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Wymagania (mile widziane)

Mile widziane doświadczenie związane z pracą w firmie produkcyjnej;

Korzyści dla kandydata

Nasze benefity

  • 200,00 zł dofinansowanie do dojazdów.
  • Ciepłe i zimne napoje oraz kanapki i przekąski z automatów vendingowych dofinansowane 50,00 zł miesięcznie.
  • Dogodny dojazd pociągiem (pod samą fabrykę).
  • Prywatną opiekę medyczną TuZdrowie dostępną na terenie całej Polski.
  • Roczne dofinansowanie do Kafaterii MyBenefit w kwocie od 708 do 804 zł uprawniającej do zakupów w wybranych sklepach, biletów do kina i teatru, dofinansowanie do kart Multisport.
  • Dofinansowanie z ZFSŚ do wczasów.
  • Spotkania integracyjne, poczęstunki dla pracowników, itp.
O firmie

Adapa Poland Bogucin sp. z o.o.

Wszystko, co najlepsze dla Twoich towarów

Grupa adapa, z siedzibą w Wiener Neudorf w Austrii, specjalizuje się w innowacyjnych, wysokiej jakości i dostosowanych do potrzeb klienta rozwiązaniach w zakresie opakowań o wysokiej barierowości dla przemysłu spożywczego, tytoniowego, higieny i farmacji. Dzięki zintegrowanemu łańcuchowi wartości od pozyskiwania surowców i wytłaczania po drukowanie i konwertowanie firma, która została założona w 2012 roku jako Schur Flexibles i przemianowana w 2022 roku, generuje roczny obrót w wysokości około 700 milionów euro, co czyni ją jedną z wiodących firm w branży w Europie. Firma adapa zatrudnia około 2200 osób w 21 lokalizacjach w całej Europie, które są wysoko wyspecjalizowanymi centrami doskonałości i cieszą się statusem lidera technologicznego w swojej dziedzinie. Zrównoważony rozwój jest priorytetem działalności firmy

Skontaktuj się z pracodawcą
Dostępne numery telefonów:

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?