WOOD CORE HOUSE

Pracownik produkcji konstrukcji drewnianych/Monter

Miejsce zatrudnienia
ul. Inwalidów Wojennych 6A, Jaworzno, Śląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja stacjonarna
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska

Pracownik produkcji konstrukcji drewnianych/ monter

Miejsce pracy: Jaworzno (Osiedle Stałe)

Twoje zadania:

  • praca w nowoczesnej hali produkcyjnej przy prefabrykacji drewnianych konstrukcji szkieletowych
  • rozładunek/załadunek gotowych elementów
  • montaż konstrukcji drewnianych, modułowych bezpośrednio na budowach (sporadyczne wyjazdy)
Wymagania (oczekiwane)
  • potrafisz obsługiwać narzędzia/elektronarzędzia do obróbki drewna (tj. piła poprzeczna, formatowa, ukośnica, elektronarzędzia, gniazdo montażowe, gwoździarki, zszywacze pneumatyczne)
  • znasz podstawy rysunku technicznego (mile widziane)
  • cechujesz się dokładnością, odpowiedzialnością, a do tego stawiasz na współpracę zespołową
  • posiadasz zdolność do pracy na wysokości
Wymagania (mile widziane)
  • atutem będzie dla nas doświadczenie w obsłudze pił tarczowych do drewna; przy montażu konstrukcji drewnianych, pracach ogólnobudowlanych
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
Korzyści dla kandydata
  • stabilne zatrudnienie
  • pracę na nowoczesnej hali produkcyjnej - stawiamy na optymalizację pracy - nasze maszyny są łatwe w obsłudze
  • jednozmianowy tryb pracy
  • gruntowne przeszkolenie stanowiskowe
  • benefity tj. kartę sportową, dodatkowe ubezpieczenie

Wood Core House Sp. z o.o. - jesteśmy polskim producentem innowacyjnych, modułowych konstrukcji szkieletowych. Nasze produkty tj. Wood Pack czy hybrydowa belka stropowa zwyciężyły już niejeden konkurs! Cały czas się rozwijamy i zmieniamy oblicze budownictwa.

Aktualnie powiększamy nasz Zespół produkcyjny -  jeśli lubisz pracę z drewnem, stawiasz na stabilne zatrudnienie, dogodną lokalizację + stały, zgrany Zespół - aplikuj do nas!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj