Mählmann Gemüsebau

Pracownik sezonowy - ZBIÓR WARZYW - NIEMCY OD 04.2024

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
ul. Im Siehenfelde 13, Capplen, Niemcy
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Rolnictwo i ogrodnictwo
Praca za granicą
Inne:
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska

Mählmann-Gemüsebau należy do największych zakładów produkcji warzyw w Niemczech.

Praca sezonowa- sadzenie, zbior warzyw od 30 kwietnia 2024

Miejsce pracy: Capplen (Niemcy)

Wymiar pracy: sezonowa  umowa o prace

WAŻNE: przy składaniu aplikacji, przy imieniu lub nazwisku wpisz od kiedy możesz zacząć pracę

Opis stanowiska:

  • Praca odbywa się w systemie akordu grupowego, indywidualnego (zbior warzyw) oraz na godziny  (12,41 €/godz.netto-inne prace)

Zakres obowiązków:

  • sadzenie, zbiór, pakowanie, sortowanie, mycie warzyw
  • praca na polu i na hali ( w zaleznosci od rodzaju pracy)

Oferujemy:

  • wolne termin sa mozliwe od  30 kwietnia 2024 oraz kolejne miesiace do konca roku (liczba miejsc w kazdym planowanym  terminie ograniczona)
  • umowa nieopodatkowana na dwa miesiące z możliwością przedłużenia(z podatkiem)
  • bardzo dobre warunki mieszkaniowe ( pokoje 2,4 - osobowe z łazienką, lodówką, dostęp do internetu)  płatne 9 € za dobę
  • sklep na terenie Firmy (Rewe)
  • Imbis
  • zapewnione ubezpieczenie oraz opieka lekarska na czas zawartej umowy
  • dogodne letnie terminy dla uczniow i studentow (czerwiec,lipiec, sierpien, wrzesien)

W celu sprawnej rekrutacji proszę wysłać dane:

imię, nazwisko, data urodzenia, adres , tel. kontaktowy oraz możliwy termin przyjazdu.

(bez pelnych danych, zgloszenie nie zostanie przyjete)

Uprawnienia (prawo jazdy kat.T,C,E,D wozek widlowy,autobus) beda dodatkowym atutem.

Mählmann Gemüsebau GmbH & Co. KG

Im Siehenfelde 13

49692 Cappeln

Tel.:     +49 (04478) 94 80 - 41 ( obsługa w języku polskim)

Skontaktuj się z pracodawcą
Dostępne numery telefonów:

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV (opcjonalne)

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.

Dodatkowe pytania

Kiedy chciałbyś/ chciałabyś wyjechać do pracy?

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?