SERIS KONSALNET HOLDING S.A.

Pracownik w Centralnej Stacji Monitorowania Alarmów

Wynagrodzenie
30,59 PLN Brutto
Godzinowo Umowa o pracę
28,31 PLN Brutto
Godzinowo Umowa zlecenie
Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Ochrona
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • obsługa aplikacji Stacji Monitorowania GPS.
  • kontakt telefoniczny z klientem,
Wymagania (mile widziane)
  • niekaralność,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • dobra dykcja,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu.
  • doświadczenie w obsłudze klienta (handlowiec, konsultant telefoniczny, telemarketer).
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach,
  • pracę w stabilnej firmie,
  • umowę o pracę (po maksymalnie 3 miesięcznym okresie próbnym na umowie zlecenie - wynagrodzenie 30,59 zł brutto
  • pracę w młodym zespole.
  • brak dress code’u
  • praca zmianowa - 07:00 -19:00 i 19:00- 07:00 - indywidualnie ustalany grafik,
  • kawa / herbata
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
  • okres próbny - umowa zlecenie, wynagrodzenie na okresie próbnym 28,31 zł brutto,
  • strefa relaksu
  • dodatki kwartalne,
  • bezpłatną opieką medyczną w Lux Med,
Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj