BeFlexi Sp. z o.o.

Pracownik/czka sklepu - kompletacja zamówień

Wynagrodzenie
28,00 PLN Brutto
Godzinowo Umowa zlecenie
Miejsce zatrudnienia
ul. Transportowców 15, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Magazynier
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Odpowiednie pakowanie towarów,
  • Kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniami klientów,
  • Dbanie o zgodność jakościową oraz ilościową towaru z zamówieniem,
Wymagania (oczekiwane)
  • Dokładność i sumienność,
  • Aktualna książeczka sanepid lub orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych.
  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach nocnych 22:00-6:00,
  • WYPŁATA TERAZ - dostęp do części wypracowanego wynagrodzenia w czasie rzeczywistym, już od pierwszej godziny pracy,
  • Przy czynnościach kompletacji zamówień dodatkowa PREMIA uzależniona od ilości skanowanych produktów,
  • Program "Poleć znajomemu" - Polecaj pracę znajomym i zyskaj dodatkowe wynagrodzenie.
  • Szybkie podpisanie umowy online, bez wychodzenia z domu,
  • Podgląd grafików w aplikacji pracowniczej myJobel.pro,
  • WYPŁATA TERAZ! - natychmiastowy dostęp do wynagrodzenia!
Agencja Pracy Tymczasowej BeFlexi Sp. z o.o., wpisana do podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 28050

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj