mPTech Sp. z o.o.

Product Manager (Kategoria produktowa Non – Food m.in. elektronika użytkowa, AGD, Narzędzia, art. sportowe, art. papiernicze)

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Krakowska 119, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Kategorie:
Marketing / PR / media
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • poszukiwanie pomysłów na nowe produkty
  • przygotowywanie prezentacji handlowych
  • zarządzanie powierzoną grupą produktową
  • pozyskiwanie ofert produktów od dostawców
  • nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami
  • wykonywanie analiz rynkowych, porównań produktowych
  • współpraca z działem sprzedaży, marketingu i serwisem
  • zamawianie próbek produktów
  • współtworzenie portfolio marek własnych i partnerskich
  • monitorowanie realizacji ustaleń z dostawcami
  • śledzenie trendów i udział w zagranicznych targach branżowych
  • tworzenie dokumentacji produktowej
  • bliska współpraca z kupcami Klientów strategicznych
Wymagania (mile widziane)
  • doświadczenie handlowe, w zarządzaniu produktem lub marketingiem produktowym
  • zdolności negocjacyjne
  • dobra organizacja pracy, szybkość działania
  • umiejętność budowania długofalowych relacji i kontaktów biznesowych
  • umiejętność badania potrzeb klienta i analizy rynku
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność prowadzenia prezentacji handlowych
  • codzienną współpracę z prestiżowymi klientami z Polski i Europy
  • brak dress code’u
  • przyjazną atmosferę sprawiającą, że chętnie wracamy po weekendzie do biura
  • spotkania integracyjne
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • realny wpływ na strategię biznesową firmy i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • program rekomendacji pracowników
  • super pracę w kreatywnym zespole gdzie zaangażowanie przekłada się na wyniki
  • system premiowy po okresie próbnym
  • udział w targach branżowych i konferencjach
  • zorganizowany proces wdrożenia i dedykowany opiekun na okresie próbnym
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • łatwy dojazd komunikacją miejską, darmowy parking
  • prywatna opieka medyczna
  • parking dla pracowników
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość wyjazdów służbowych do Azji poprzedzone przygotowaniem szkoleniowym
  • szansę na rozwój wiedzy i umiejętności w zakresie zarządzania produktem, projektami oraz zdobycie doświadczenia biznesowego i negocjacyjnego na najwyższym poziomie
Sukcesywnie rozwijamy naszą ofertę i doświadczenie w produkcji smartfonów, telefonów komórkowych i elektroniki użytkowej. Koncentrujemy się na dostarczaniu najwyższej jakość produktów w konkurencyjnej cenie. Naszą pozycję rynkową budujemy w oparciu o rzetelną współpracę z partnerami i wsłuchiwanie się w głosy klientów.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj