Polska Press

Product Owner

Miejsce zatrudnienia
ul. Połęże 3, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca zdalna
Praca hybrydowa
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • bliska komunikacja z interesariuszami, analiza potrzeb, przekuwanie inicjatyw i potrzeb na user stories dla Zespołu
  • praca nad podległym Produktem w Zespole SCRUM-owym
  • udział w inicjowaniu zmian w Produkcie
  • budowanie Roadmapy Produktu w oparciu o potrzeby biznesowe
  • propagowanie wiedzy o Produkcie w organizacji, komunikowanie zmian w Produkcie i prac Zespołu
  • rozwój Produktu Online w obszarze IT
  • zarządzanie Backlogiem Produktu, nadawanie priorytetów
  • współpraca z Architektami Produktu, projektantami, biznesem, redakcją i innymi kluczowymi dla Produktu rolami
Wymagania (mile widziane)
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • doświadczenie w roli Product Ownera, Product Managera lub Project Managera
  • doświadczenie w analizie danych i umiejętność wyciągania wniosków
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne, optymizm i asertywność
  • znajomość Agile, umiejętność tworzenia user stories, praca z Backlogiem
  • proaktywna postawa i nastawienie na realizację celów biznesowych
  • znajomość narzędzi JIRA, Power Point oraz Excel
  • umiejętność współpracy z zespołami deweloperskimi
Korzyści dla kandydata
  • pracę z produktami, które są silnymi i znanymi markami
  • dofinansowanie wypoczynku
  • możliwość pracy zdalnej
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dostęp do unikalnej wiedzy w zakresie nowoczesnych technologii i Internetu
  • miejsce parkingowe (w przypadku pracy w lokalizacji Gdańsk)
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • wsparcie zaangażowanego zespołu
Polska Press Grupa to wiodący koncern medialny w Polsce. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników. Rozwijając własną sieć portali informacyjnych, społecznościowych oraz biznesowych skupiamy się na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym o stały rozwój unikalnych na rynku kompetencji naszych pracowników w obszarze rozwiązań internetowych i mobilnych.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj