Grupa Eurozet

Programista iOS

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Żurawia 8, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca zdalna
Praca hybrydowa
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Utrzymanie i poprawa wydajności aplikacji;
  • Samodzielny rozwój aplikacji;
  • Współpraca z backend i design teams;
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej.
  • Ciągłe odkrywanie, ocena i wdrażanie nowych technologii;
  • Współtworzenie i rozwój aplikacji radiowych w jednej z najpopularniejszych stacji w Polsce;
Wymagania (mile widziane)
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji natywnych na iOS za pomocą Swift, SwiftUI i UIKit;
  • Doskonała komunikacja oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra znajomości cyklu życia aplikacji na platformie iOS;
  • Znajomość technologii internetowych (JSON, HTTP);
  • Dbałość o jakość dostarczanych rozwiązań;
  • Skrupulatność przy tworzeniu interfejsu użytkownika;
  • Umiejętność pracy z GIT;
  • program poleceń – możliwość uzyskania nagrody finansowej za skuteczną rekomendację znajomego do pracy;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie;
  • brak dress code’u
  • możliwość zamówienia karty sportowej dla Ciebie i osoby towarzyszącej;
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • pracę zdalną bądź w modelu hybrydowym.
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • dostęp do platformy elearningowej;
  • pakiet zniżek firmowych;
  • pracę w doskonale rozpoznawalnej firmie z branży mediowej o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pracę w sympatycznym zespole specjalistów otwartych na dzielenie się swoją wiedzą;
  • prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe dni wolne od pracy;
  • prywatną opiekę medyczną;
Grupa Eurozet to wspólny szyld połączonych zespołów Eurozetu i Grupy Radiowej Agory (GRA). Portfolio nowej grupy radiowej tworzy 9 stacji z TOP20 najczęściej słuchanych rozgłośni w Polsce: Radio ZET, Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Rock Radio, Antyradio, Chillizet, Meloradio i Radio Plus. Grupa Eurozet to także serwisy internetowe, m.in. tokfm.pl, radiozet.pl, antyradio.pl, chillizet.pl, planeta.pl, radiopogoda.pl, zloteprzeboje.pl i rockradio.pl oraz serwis podcastowo-muzyczny Tuba.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj