EBA Sp. z o.o.

Project Manager

Miejsce zatrudnienia
Kraków, Małopolskie, Polska
Kategorie:
Obsługa klienta
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Nadzór nad serwisem i terminowością wykonania zleceń serwisowych
  • Śledzenie trendów, wymogów oraz Dyrektyw Unijnych w celu ciągłego dostosowywania automatów do obowiązujących przepisów.
  • Zarządzanie budżetem projektu i monitorowanie kosztów wyrobów.
  • Nadzór i kontrola nad obecnymi produktami
  • Obsługa magazynu części zamiennych
  • Wdrażanie do produkcji nowych wyrobów
  • Współpraca i kontakt z klientem w celu ustalenia optymalnej konfiguracji automatu
  • Wdrożenie sklepu internetowego ze sprzedażą części zamiennych,
  • Obsługa bieżących zamówień
  • Bezpośrednia współpraca z działem produkcyjnym - określanie minimalnych partii produkcyjnych, planowanie zapotrzebowania na kluczowe podzespoły, harmonogramowanie zamówień
Wymagania (mile widziane)
  • Umiejętność interpretowania potrzeb klienta i personalizacja wyrobu
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej i regularne raportowanie postępów projektu
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i efektywne działanie pod wpływem stresu
  • Wysoka kultura osobista wspomagająca kontakt z klientami i członkami zespołu
  • Znajomość branży vendingowej: zrozumienie procesów biznesowych, trendów rynkowych i technologii używanych w automatach vendingowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami: umiejętność planowania, dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Gotowość do szybkiego reagowania na zmiany w projekcie i środowisku biznesowym
  • benefity tj. dofinansowanie do wypoczynku, dodatkowe świadczenia socjalne
  • możliwości rozwoju
  • niezbędne narzędzia pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy krośnieńską firmą produkcyjną. W biznesie działamy od niemalże 45 lat. Zatrudniamy przeszło 260 pracowników. Na co dzień oferujemy produkcję kontraktową, seryjną, współpracując z firmami o zasięgu globalnym. Stawiamy na rozwój inżynierii, kompleksowego zarządzania projektami, łączenie nowych technologii, a także materiałów. Od 1978 roku obrabiamy metal. W ciągu ostatnich 20 lat rozwinęliśmy nasze kompetencję dodając kolejne materiały, które obrabiamy (materiały drewnopodobne | tworzywa sztuczne | druk | a także druk 3D), a następnie łączymy w całość tworząc produkt gotowy, zgodny z projektem klienta.

Siedziba i główny zakład produkcyjny eba sp. z o.o. mieszczą się w Krośnie. Otworzyliśmy również oddziały (zarządzania projektami) w Gdyni oraz Warszawie.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj