AECOM Polska Sp. z o.o.

Projektant WodKan

Miejsce zatrudnienia
Poznań, Wielkopolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Sporządzanie opisów technicznych oraz prezentacji zastosowanych rozwiązań technicznych
  • Wykonywanie obliczeń branżowych
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej na potrzeby projektów budowlanych, wykonawczych, koncepcyjnych i przetargowych w zakresie sieci wodociągowo-kanalizacyjnych, gazowych, CO oraz melioracyjnych zgodnie z harmonogramem oraz wymaganą jakością
  • Doradzanie, szkolenie i nadzorowanie asystentów
  • Udział w branżowych spotkaniach koordynacyjnych
  • Przygotowywanie przedmiarów robót
  • Sporządzanie rysunków i schematów technicznych, opisów technicznych oraz prezentacji zastosowanych rozwiązań technicznych
Wymagania (mile widziane)
  • Umiejętność organizacji pracy własnej w tym systematyczność i dokładność oraz pracy zespołowej
  • Praktyczna znajomość programów CAD (Autodesk/Bentley)
  • Doświadczenie w pracy z programem Autodesk Civil 3D lub innym oprogramowaniem 3d
  • Praktyczna znajomość obowiązujących przepisów i standardów technicznych
  • Doświadczenie w przy projektach międzynarodowych
  • Uprawnienia projektowe
  • Wykształcenie wyższe w zakresie Inżynierii Lądowej/Inżynierii Środowiska
  • Doświadczenie w samodzielnym projektowaniu sieci podziemnego uzbrojenia terenu /zagospodarowanie wód opadowych, sieci wodociągowe, kanalizacja sanitarna, CO, gaz/
  • Doświadczenie w pracy z Mapinfo/ArcGIS/QGIS do analizy danych i sieci
  • Doświadczenie przy tworzeniu modeli hydrologicznych i hydraulicznych
  • Znajomość języka angielskiego, komunikatywność w mowie i piśmie minimum na poziomie średnio-zaawansowanym
Korzyści dla kandydata
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość pracy zdalnej
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

AECOM to jedna z największych na świecie firm infrastrukturalnych, oferująca profesjonalne usługi dla całego cyklu życia projektu – począwszy od planowania, projektu budowalnego i wykonawczego do nadzoru nad budową i zarządzania obiektem. Razem z naszymi klientami z sektora publicznego i prywatnego rozwiązujemy najbardziej skomplikowane wyzwania, tak by nasza praca służyła przyszłym pokoleniom. Działamy razem w 150 krajach na 7 kontynentach i jest nas prawie 50 000 na całym świecie!

Jeśli dużo podróżujesz to zapewne korzystasz z infrastruktury, którą zaplanowała, zaprojektowała lub którą zarządza firma AECOM. W Europie kontynentalnej, regionie, którego częścią jest Polska, prowadzimy działalność w 10 krajach. W Polsce jesteśmy obecni od ponad 20 lat gdzie realizujemy projekty krajowe jak również zagraniczne m.in. w Niemczech, USA, Australii i Kanadzie.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj