OBI Market Budowlany

Projektant/ka ds. Aranżacji Kuchni i Łazienek

Miejsce zatrudnienia
Bytom, Śląskie, Polska
Kategorie:
Sprzedaż
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • serwis posprzedażowy czyli kompleksowa (całościowa) opieka nad Klientem
  • prowadzenie ewidencji dokumentów związanych z usługą projektowania
  • skuteczne polecanie usług montażu
  • dbanie o porządek w aranżacjach łazienek i kuchni.
  • skuteczna sprzedaż komplementarna produktów niezbędnych do wykonania stworzonej wizualizacji
  • dbałość o realizację zleceń
  • wykonywanie wycen przygotowanych wizualizacji i rysunków
  • przygotowywanie wizualizacji kuchni, łazienki i/lub garderoby dla Klientów Marketu
  • aktywne pozyskiwanie Klientów i promowanie usługi projektowania
Wymagania (oczekiwane)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • podstawowa wiedza asortymentowa z zakresu łazienek i kuchni
  • dbałość o szczegóły, poczucie estetyki, kreatywność
  • dokładność i terminowość
  • umiejętności sprzedażowe
  • znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie w obsłudze Klienta
  • komunikatywność
  • samodzielność i odpowiedzialność
Wymagania (mile widziane)
  • wiedza z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz
  • znajomość programu CAD Decor
Korzyści dla kandydata
  • pakiet szkoleń i certyfikaty
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do wakacji
  • zniżki na produkty firmowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie + realna premia
  • wyprawki szkolne dla dzieci
  • prywatną opieka medyczna
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • kartę MultiSport
  • preferencyjne pożyczki
  • prywatna opieka medyczna
  • świetną atmosferę i dobre warunki pracy
  • dofinansowanie wypoczynku
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • ubezpieczenie grupowe
  • przewidywalny i elastyczny grafik pracy
  • wyprawka szkolna
  • spotkania integracyjne
#JesteśmyOBI czyli międzynarodową firmą o 50-letniej tradycji w branży DIY. W Europie zarządzamy łącznie 660 marketami, w tym w Polsce jest ich 60, zlokalizowanych w 41 miastach. Jako lider rynku artykułów budowlanych, swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim ludziom tworzącym OBI. To dzięki nim możemy pochwalić się stałym rozwojem firmy, zorientowanym na potrzeby Klientów, w zakresie asortymentu i usług dla domu i ogrodu. W naszych marketach pomagamy Klientom w realizacji marzeń o zaprojektowaniu, wybudowaniu i urządzeniu wymarzonego miejsca. Od projektu i listy zakupów, po dekoracyjne dodatki. Wspieramy tworzenie domów, wyposażenie mieszkań, aranżację ogrodów i balkonów, pamiętając jednocześnie, że dom to nie tylko cztery ściany, ale również rodzina, bezpieczeństwo i wygoda.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj