Od zaraz
Nowe
22.10.2024

Przedstawiciel handlowy

Human & Hunter Professional

Umowa o pracę:
12 000,00 - 20 000,00 PLN / mies. Brutto
Lokalizacja: Warszawa, Polska
  • Wymagane
  • Pełen etat
  • Praca mobilna
  • Rekrutacja on-line

Opis

  • • Negocjowanie warunków handlowych, ustalanie cen, warunków dostaw, terminów płatności oraz formy współpracy.
  • • Prezentacja oferty oraz doradztwo techniczne,
  • • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
  • Twoje zadania:
  • Dla naszego Klienta działającego od lat w branży obróbki metali szukamy osób, które potrafią łączyć wysokie umiejętności sprzedażowe z budowaniem długofalowych relacji. Jeśli cenisz sobie swobodę działania i chcesz pracować w turkusowej organizacji to jest rola dla Ciebie!
  • • Sporządzanie wycen (w ścisłej współpracy z technologiem i z wykorzystaniem programu, który znacznie usprawnia tą pracę),

Mile widziane

  • Oprócz tego przydadzą się:
  • • Prawo jazdy kat. B.
  • • Doskonałe umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne, a także wysoka samodzielność,
  • Szukamy kogoś, kto ma w sobie to "coś" – osobowość, która przyciąga i buduje relacje tam, gdzie innym się to nie udaje. Kogoś, kto dzięki swojej charyzmie i determinacji potrafi dotrzeć do klientów, którzy dla innych pozostają nieosiągalni.
  • • Doświadczenie w sprzedaży B2B w branży technicznej,

Benefity

  • Praca bez zbędnej biurokracji, w zespole, który Cię wspiera.
  • kawa / herbata
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • możliwość pracy zdalnej
  • Praca zadaniowa, bez konieczności raportowania (sam ustalasz z jakimi klientami i w jaki sposób się kontaktujesz lub spotykasz),
  • elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe na poziomie 11 000 – 12 000 zł brutto + system premiowy (średnie premie w przedziale 10 - 25 tys. zł brutto/miesięcznie),
  • Brak dress codu,
  • spotkania integracyjne
  • Komfortowe narzędzia pracy (Huyndai Tuson, również do użytku prywatnego),
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • parking dla pracowników
  • Dedykowany Technolog, który wspiera Cię w procesie wycen i doboru technologii,
  • brak dress code’u

Aplikujesz na:

Human & Hunter Professional Przedstawiciel handlowy

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.

Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl.