SIG

Przedstawiciel Handlowy

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. Marcinkowskiego 127, 88-100 Inowrocław, Inowrocław (powiat inowrocławski), Kujawsko-pomorskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Rekrutacja stacjonarna
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Sprzedaż
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska

Rozwój sprzedaży materiałów budowlanych oraz doradztwo techniczne
Realizowanie planów sprzedaży
Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi
Pozyskiwanie nowych klientów
Współpracę z dostawcami
Dbałość o wizerunek firmy

Wymagania (oczekiwane)

Znajomość lokalnego rynku w zakresie planowanych i realizowanych inwestycji budowlanych oraz funkcjonowania firm wykonawczych
Umiejętność planowania i ustalania priorytetów
Silna orientacja na wynik
Komunikatywność i samodzielność
Prawo jazdy kat. B

Wymagania (mile widziane)

Doświadczenie w firmie będącej dystrybutorem materiałów budowlanych

Korzyści dla kandydata

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia)
Duży zakres samodzielności i możliwość realizowania własnych pomysłów
Pracę w firmie o dojrzałej kulturze organizacyjnej
Platformę wspierającą dobrostan pracowników
Możliwość skorzystania z opieki medycznej bądź karty sportowej
Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
Kompleksowy program szkoleń oraz warsztatów rozwijających kwalifikacje (produktowe, sprzedażowe i inne)
Udział w programie wdrożeniowym nowego pracownika (wyposażenie w wiedzę niezbędna na danym stanowisku)
Program szkoleń e-learningowych z zakresu zasad funkcjonowania działalności
Możliwość rozwoju w strukturach firmy
Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych takich jak: samochód, telefon, laptop
Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej międzynarodowej organizacji o rozproszonej strukturze
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Udział w Inicjatywach charytatywnych
Bezpieczne warunki pracy

SIG jest wiodącym dystrybutorem specjalistycznych materiałów budowlanych, obsługującym sektor budowlany i konstrukcyjny w całej Europie. Zapewnia Klientom porady wykwalifikowanych doradców, profesjonalną i szybką obsługę handlową, poszerzoną o usługi transportowe, terminowe dostawy oraz pełny asortyment produktów. Gwarantuje sprawną obsługę na każdym etapie prowadzonych prac budowlanych i wykończeniowych. Od kilku lat rozwija się w modelu sprzedaży wielokanałowej, obejmującym zarówno tradycyjne metody sprzedaży jak i dynamiczny rozwój sprzedaży e-commerce.