Meden-Inmed Sp. z o.o.

Przedstawiciel handlowy ds. medycyny weterynaryjnej

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa na zastępstwo

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Przedstawiciel handlowy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • realizacja planów sprzedaży,
  • planowanie, przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń produktowych,
  • sprzedaż produktów z portfolio firmy Meden-Inmed w zakresie sprzętu weterynaryjnego (m.in. sprzęt do zoofizjoterapii, sprzęt do diagnostyki i badań, wyposażenie gabinetów weterynaryjnych, aparatura medyczna, wyposażenie sal operacyjnych) na terenie województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, mazowieckiego, łódzkiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego, podkarpackiego),
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami,
  • współpraca merytoryczna w tworzeniu materiałów informacyjnych i promocyjnych.
Wymagania (oczekiwane)
  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: medycyna weterynaryjna, zoofizjoterapia lub pokrewne),
  • wysoka motywacja oraz zaangażowanie w pracę,
  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie B1 (część rozmowy odbędzie się w języku angielskim),
  • min. 2-letnie doświadczenie handlowe (mile widziane doświadczenie w branży weterynaryjnej lub medycznej) ,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami,
  • aktualne prawo jazdy kat. B.
  • dyspozycyjność, samodzielność, wysoka kultura osobista,
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dołączenie do zespołu profesjonalistów pracujących z prawdziwą pasją,
  • uczestnictwo w szkoleniach w kraju i zagranicą (produktowych, specjalistycznych) umożliwiających podnoszenie kompetencji.
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • umowę o pracę,
  • możliwość przedłużenia współpracy po okresie pracy na zastępstwo (umowa o pracę na własnym terenie),
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie pakietu medycznego i sportowego po okresie próbnym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
  • narzędzia pracy handlowca: samochód służbowy, laptop, smartfon,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w której podejmowanie wyzwań i orientacja na cel skutkuje widocznymi wynikami,
Jesteśmy czołowym producentem i dystrybutorem profesjonalnego sprzętu medycznego. Jako firma z wieloletnią tradycją zwracamy szczególną uwagę na potrzeby pacjentów. Naszą misją jest służba kadrze medycznej i jej podopiecznym poprzez dostarczanie zaawansowanych technologicznie urządzeń medycznych najwyższej jakości.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj