RECRU.TO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Przedstawiciel handlowy w branży fryzjerskiej

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Kraków, Małopolskie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Przedstawiciel handlowy
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Organizacja i opieka nad szkoleniami fryzjerskimi
  • Współpraca z salonami fryzjerskimi na powierzonym terenie (sektor B2B)
  • Utrzymywanie obecnych i nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
  • Osiągnięcie określonej ilości klientów aktywnych w danym miesiącu
  • Realizacja planów sprzedaży
Wymagania (oczekiwane)
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość branży beauty
  • Doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B
Korzyści dla kandydata
  • Zapewnimy służbowy samochód, telefon, tablet
  • Pensja stała + prowizja + premia zadaniowa (bez górnego limitu)
  • Dajemy możliwości rozwoju zawodowego
  • Intuicyjna, dedykowana platforma do obsługi klientów
  • Umowa o pracę
  • Minimalne wynagrodzenie pow. 8000 zł brutto
  • Pakiet szkoleń wdrażających do pracy (plus wsparcie przełożonego i zespołu)
  • Możliwość wykorzystywania samochodu służbowego do celów prywatnych
  • Praca w ambitnym zespole dającym możliwości rozwoju oraz wsparcie
  • Płaska struktura, polityka otwartych drzwi
  • Szerokie wsparcie marketingowe (atrakcyjne oferty handlowe, akcje promocyjne)
  • Dostęp do karty MultiSport na preferencyjnych warunkach
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość szybkiego awansu poziomego
Jesteśmy butikową agencją doradztwa personalnego - Recru.to, na co dzień wspieramy klientów w rozwoju ich biznesu, a naszą misją jest dostarczanie im najlepszych kandydatów na różnorodne stanowiska specjalistyczne.