PROMAG S.A. - rozwiązania intralogistyczne

Przedstawiciel Techniczno - Handlowy

Miejsce zatrudnienia
Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Obsługa klienta
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • utrzymanie długofalowych relacji z dotychczasowymi Klientami i ich obsługa
  • bieżące raportowanie w oparciu o firmowe systemy informatyczne
  • monitoring rynku oraz działań konkurencji
  • doradztwo techniczne, prowadzenie negocjacji handlowych
  • realizacja założonych celów sprzedażowych na lokalnym rynku (produkty techniczne)
  • nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych
Wymagania (mile widziane)
  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe techniczne
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy mobilnej
  • determinacja w działaniu, zapał do pracy i orientacja na wynik
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży B2B (najchętniej technicznej) w pracy mobilnej
  • umiejętność podstaw rysowania w programie AutoCad
  • umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z Klientami
  • zdolność logicznego myślenia oraz wyobraźnia przestrzenna
  • prawo jazdy kat. B
  • pasja handlowa
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
Korzyści dla kandydata
  • wyjazd integracyjny
  • stały kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Medicover
  • program poleceń pracowniczych (możliwość uzyskania premii za polecenie kandydata do pracy)
  • umowę o pracę
  • racę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • narzędzia pracy m.in. samochód służbowy, laptop, telefon
  • ubezpieczenie z funduszem emerytalnym (warunek: umowa na czas nieokreślony, min. 2 lata stażu w firmie)
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
  • bony świąteczne, nagrody jubileuszowe
PROMAG S.A. (www.promag.pl) to wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych oraz sprzętu transportu wewnętrznego. Od ponad 40 lat wyznaczamy standardy polskiej logistyki wewnętrznej łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań. W dążeniu do doskonałości, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsłudze na najwyższym poziomie.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj