Od zaraz
27.09.2024

Referent w dziale kadr - wprowadzanie danych

Solid Security Sp. z o.o.

Umowa o pracę:
Wynagrodzenie do ustalenia
Umowa zlecenie:
Lokalizacja: ul. Postępu 17, Warszawa, Polska
  • Niewymagane
  • Pełen etat
  • Praca stacjonarna

Opis

  • Wprowadzanie do systemu XPERTIS danych pracowników zatrudnianych na podstawie umowy o pracę
  • Współpraca ze wszystkimi oddziałami firmy
  • Bieżące zadania zlecone przez przełożonego
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji

Mile widziane

  • Niekaralność
  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych – pogłębianie wiedzy z zakresu prawa pracy
  • Znajomość programu XPRETIS
  • Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów oraz dokładność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • Podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy
  • Dobra organizacja pracy własnej

Benefity

  • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach naszej firmy oraz zdobycie cennego doświadczenia
  • Gwarantujemy ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespół
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku
  • Oferujemy wynagrodzenie 3600zł/netto, po okresie próbnym 3800zł/netto
  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o prace po okresie próbnym
  • dofinansowanie zajęć sportowych

Aplikujesz na:

Solid Security Sp. z o.o. Referent w dziale kadr - wprowadzanie danych

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.

Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl.