02.09.2024

Regionalny Kierownik Sprzedaży

FINAL S.A.

Umowa o pracę:
Wynagrodzenie do ustalenia
Lokalizacja: Olsztyn
  • Wymagane
  • Pełen etat
  • Praca mobilna
  • Rekrutacja on-line

Opis

  • Poszukujemy Kandydatów odpowiedzialnych za rozwój rynku w północno - wschodniej Polsce. Do ich zadań należeć będzie:
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Bieżąca analiza rynku i konkurencji oraz reagowanie na zmiany
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Rozwój i utrzymanie długofalowych relacji Klientami
  • Tworzenie planów i raportów z wizyt u Klientów
  • Weryfikacja zapytań ofertowych pod względem informacji technicznych koniecznych do oceny możliwości produkcyjnych
  • Współtworzenie i wdrażanie strategii rozwoju sprzedaży
  • Kontrola należności Klientów
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz zwiększanie sprzedaży na podległym regionie

Mile widziane

  • Umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji z Klientami
  • Umiejętność przygotowywania ofert handlowych
  • Znajomość etyki biznesowej i wysoka kultura osobista
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • Wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność i otwartość
  • Znajomość branży aluminiowej będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Czynne prawo jazdy kat. ’B
  • Umiejętność realizowania planów sprzedażowych w podległych regionie

Benefity

  • parking dla pracowników
  • prywatna opieka medyczna
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym otoczeniu
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • kawa / herbata
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Dodatkową, prywatną opiekę zdrowotną
  • Korzystne warunki ubezpieczenia grupowego
  • możliwość pracy zdalnej
  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • firmowa drużyna sportowa
  • Atrakcyjny system premiowy
  • karty przedpłacone
  • inicjatywy dobroczynne
  • Ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość nauki języków obcych na platformie e-learningowej
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • program rekomendacji pracowników

Aplikujesz na:

FINAL S.A. Regionalny Kierownik Sprzedaży

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.

Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl.