Mb Recycling Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k.

Reprezentant handlowy ds. klientów kluczowych

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Przedstawiciel handlowy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Współpraca cross-działowa
  • Raportowanie wyników pracy własnej
  • Tworzenie ofert handlowych dostosowanych do potrzeb klienta
  • Budowanie relacji z klientami i dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Raportowanie o podjętych działaniach i wynikach
  • Sprzedaż, promocja i doradztwo w zakresie usług oferowanych przez Operatora Systemu Kaucyjnego
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacja usług
  • Zwiększanie świadomości klientów w zakresie oferowanych usług
  • Praca z klientem biznesowym z zachowaniem najwyższych standardów obsługi
  • Profesjonalne reprezentowanie firmy oraz dbałość o jej wizerunek
  • Realizacja celów biznesowych oraz weryfikacja procesów sprzedażowych
Wymagania (mile widziane)
  • Otwartość na pracę w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny) oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Systematyczność połączona z umiejętnością pracy w zespole
  • Zorientowanie na cel połączone z realizacją planów sprzedażowych
  • Minimum 3 lata doświadczenia w sektorze FMCG lub ochrony środowiska
  • Gotowość do ciągłego odnoszenie kwalifikacji w tym: uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach, sympozjach i eventach
  • Samodzielność, wytrwałość i umiejętność budowania relacji
  • Znajomość nowoczesnych technik sprzedażowych i negocjacyjnych
  • Umiejętność pozyskiwania klientów i podtrzymywania długofalowych relacji B2B
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie na stanowisku reprezentanta handlowego
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i dobra organizacja pracy
  • Obsługa Pakietu Microsoft Office
Korzyści dla kandydata
  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego
  • atrakcyjne zadania w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • rozwój kariery
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kompetencji
  • rzetelne szkolenia wdrożeniowe i zaplanowany okres adaptacyjny
W ciągu ostatnich 15 lat zbudowaliśmy grupę spółek oferujących komplementarny katalog usług z obszaru gospodarki obiegu zamkniętego i zrównoważonego rozwoju. Specjalizujemy się w recyclingu, wsparciu profesjonalnych procesów przywracania użyteczności produktów oraz obsługi posprzedażnej dla wielu branż - elektronicznej, IT, tekstylnej. Obsługujemy procesy re-commerce oraz prowadzimy projekty doradcze budując strategie ESG.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj