CeresRecruitment Polska

Sales & Operations Manager

Miejsce zatrudnienia
Lębork (powiat lęborski), Pomorskie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Sprzedaż
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Ustalanie cen sprzedaży oraz warunków dostaw i realizacji płatności. Ścisła współpraca z działem finansów i logistyki.
  • Opracowanie zrównoważonej, długoterminowej strategii wzrostu produkcji z obecnymi i nowymi plantatorami.
  • Rozwijanie i wdrażanie wieloletniej strategii rozwoju sprzedaży w celu zdobycia większego udziału w rynku.
  • Zarządzanie współpracą z dostawcami poprzez monitorowanie ich oczekiwań, zapewnienie celów ilościowych i jakościowych (w tym: raportowanie grupowe) i nadzór nad reklamacjami klientów.
  • Określenie budżetu marketingowego i sprzedażowego z podziałem na segmenty rynku.
  • Reprezentowanie polityki operacyjnej i sprzedażowej, zarówno wewnątrz organizacji, jak i w relacjach z partnerami zewnętrznymi.
  • Sales & Operations Manager ściśle współpracuje i raportuje do Dyrektora Zarządzającego w Polsce.
  • Zarządzanie, monitorowanie i odpowiedzialność za całość działań handlowych i produkcyjnych. Nadzorowanie pracy zespołów handlowych i operacyjnych.
  • Definiowanie i rozwój potencjału odmian ziemniaków firmy na polskim rynku.
  • Monitorowanie zmian prawnych i regulacji dotyczących m.in. norm certyfikacyjnych, wymagań eksportowych, transportu drogowego.
  • Wspieranie i rozwijanie zespołów poprzez definiowanie zadań, analizę i nadzór nad działaniami, celami i osiągnięciami w ramach realizowanej polityki.
  • Aktywne śledzenie rynku oraz reagowanie na trendy i innowacje. Analiza i przewidywanie możliwych sytuacji i okazji oraz podejmowanie ukierunkowanych działań.
Wymagania (oczekiwane)
  • Zorientowany na wyniki Manager z dogłębną wiedzą handlową w sektorze produkcji rolniczej.
  • Wyższe wykształcenie (Rolnictwo, Agrobiznes, Zarządzanie lub inne zbieżne).
  • Szeroka wiedza i jasno zdefiniowane poglądy biznesowe na branżę ziemniaczaną i rynek sadzeniaków ziemniaka będą mocnym atutem.
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych (również międzynarodowych).
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego.
  • Przedsiębiorcze podejście ze zorientowaniem na realizację celów. Doskonałe zdolności komunikacyjne, asertywność i umiejętność jasnego przekazywania informacji.
  • Umiejętność tworzenia pozytywnej atmosfery oraz wspierania, angażowania i mobilizowania pracowników z zespołów technicznych i handlowych.
  • Wysokie standardy społeczne i etyczne, bez względu na okoliczności. Uczciwość i profesjonalizm.
  • Udokumentowane doświadczenie i osiągnięcia w zarządzaniu i kierowaniu zespołem w branży rolnej.
  • Umiejętności analityczne i planowania strategicznego oraz zdolność widzenia całościowego obrazu biznesu (helicopter view).
  • Umiejętność skutecznej adaptacji do zmian, nastawienie na szukanie rozwiązań.
Korzyści dla kandydata
  • komputer do użytku prywatnego
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ciekawa i pełna wyzwań możliwość kariery w ambitnej i wiodącej na rynku międzynarodowej firmie w sektorze ziemniaków. Dobry Wzrost to motto firmy. Dobry wzrost oznacza lepsze badania, ulepszone odmiany, profesjonalne doradztwo, obfitsze zbiory, większe plony i bezpośredni wkład w zrównoważony, zdrowy i uczciwy świat. Przy wsparciu Dyrektora Zarządzającego będziesz mieć możliwość wdrożenia swoich pomysłów biznesowych oraz ustalenia i realizowania strategii działania i sprzedaży firmy. Firma oferuje atrakcyjny pakiet wynagrodzeń z wieloma dodatkami. Stanowisko zapewnia wysoki poziom autonomii i miejsce na osobistą inicjatywę. Otrzymasz szansę rozwoju wraz z firmą i przy ścisłym wsparciu ze strony organizacji (również międzynarodowo).
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Ceres Polska to Twój partner rekrutacyjny w branży rolno-spożywczej.

CeresRecruitment to międzynarodowa agencja specjalizująca się w Rekrutacji i Selekcji, Executive Search oraz Interim Solutions w sektorze rolno-spożywczym, ukierunkowana na kandydatów z wyższym wykształceniem kierunkowym. Dzięki naszej dogłębnej znajomości rynku oraz skutecznym metodom pracy, docieramy do najlepszych specjalistów, gwarantując sukces naszym klientom i kandydatom.

Sektory rynkowe, w których jesteśmy aktywni: Rolnictwo, Produkcja Roślinna, Agronomia, Ogrodnictwo, Hodowla i Żywienia Zwierząt, Biotechnologia, Zdrowie Zwierząt, Weterynaria, Agrotechnika i Maszyny Rolnicze, Produkcja Żywności, Handel Detaliczny, Gastronomia, Biogospodarka, Przemysł Rolny i Spożywczy, Przetwórstwo Spożywcze, Żywienie / Zdrowie, Sprzedaż Hurtowa, Ochrona Środowiska, Badania & Rozwój, Doradztwo, Zrównoważony Rozwój, Energia Odnawialna OZE.

Zakres naszyń działań obejmuje stanowiska z całego sektora rolnego i spożywczego w obszarach: Zarządzanie, Sprzedaż & Marketing, Produkcja & Operacje, Jakość, R&D, Łańcuch Dostaw & Logistyka, Finanse & HR oraz stanowiska Executive i Interim.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj