SYNERISE S.A.

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Zabłocie 43B, Kraków, Małopolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Finanse / księgowość
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Przygotowanie zestawień do celów sprawozdawczych i analitycznych.
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i audytorami.
  • Księgowanie zgodnie z przepisami księgowymi/podatkowymi i potrzebami kontrolingowymi Spółki.
  • Dbanie o utrzymywanie dobrych relacji z klientami, akcjonariuszami, współpracownikami.
  • Wspieranie procesów migracyjnych i projektowych.
  • Zapewnienie zgodności ksiąg, rozliczeń z wymaganiami ustawy o rachunkowości, ustaw podatkowych i wymaganiami kontrolingowymi.
  • Koordynacja i realizacja procesu zamykania ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych – czynności związane z zamknięciem miesiąca i roku obrotowego.
Wymagania (oczekiwane)
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości i podatków.
  • Minimum 2-3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku i 5 letnie w księgowości.
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacji i współpracy.
  • Dobra znajomość MS Office.
  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu ekonomicznym.
  • Znajomość systemu Comarch ERP Optima.
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność w realizacji powierzonych zadań oraz podejście „can do”.
  • Angielski na poziomie komunikatywnym.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
Wymagania (mile widziane)
Doświadczenie we współpracy z biegłym rewidentem, audytorem i kontrolerem finansowym.
Korzyści dla kandydata
  • spotkania integracyjne
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia.
  • Dofinansowanie do kart sportowych, opiekę medyczną (Allianz lub Luxmed), elastyczne godziny pracy (7.00-9.00/15.00-17.00).
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Pracę w dynamicznej i ciekawej branży oraz dalszy rozwój kompetencji.
  • Dobrą i luźną atmosferę w zespole oraz wsparcie/wdrożenie od pierwszych dni współpracy.
  • elastyczny czas pracy

Synerise to nie jest po prostu kolejna firma technologiczna. To przestrzeń, w której nasz genialny zespół konsekwentnie wprowadza zmiany technologiczne w biznesowym świecie i zamiast podążać znanymi ścieżkami, tworzymy nową - w pełni spersonalizowaną i opartą na sztucznej inteligencji (AI) obsługę klienta nowej generacji.

Dokonujemy tego poprzez stworzenie wyjątkowej kultury opartej na wolności myśli, odwadze i szacunku dla talentu, z naprawdę wspaniałymi osobami na pokładzie.