Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. Z o.o.

Senior Brand Manager

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Jugowicka 10C, Kraków, Małopolskie, Polska
Kategorie:
Marketing / PR / media
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Współpraca z laboratorium we współtworzeniu innowacyjnych receptur, z grafikami oraz agencjami zewnętrznymi przy kreacji projektów opakowań;
  • Koordynowanie działań PR, współpraca z agencjami reklamowymi, domami mediowymi i influencerami;
  • Analiza sprzedaży i monitorowanie rentowności wyrobu;
  • Tworzenie i wdrażanie strategii, planów oraz nadzór nad budżetami marketingowymi dla dedykowanych marek;
  • Monitorowanie sytuacji rynkowej w tym analiza i śledzenie istniejących światowych oraz krajowych trendów konsumenckich;
  • Współpraca z producentami opakowań oraz drukarniami, akceptacje druków opakowań;
  • Tworzenie i wprowadzanie na rynek nowych marek i produktów, opieka nad produktami już istniejącymi w ofercie;
  • Planowanie i koordynowanie wsparcia marketingowego dla podległych marek w mediach tradycyjnych, nowoczesnych i kanałach SM;
  • Tworzenie i przedstawienie prezentacji produktowych i marketingowych na potrzeby wewnętrzne firmy oraz dla klientów zewnętrznych.
Wymagania (oczekiwane)
  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Brand Managera w branży kosmetycznej lub ogólnie FMCG;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe w dziedzinie marketingu lub pokrewne;
  • Aktywne zainteresowanie rynkiem kosmetyków pielęgnacyjnych i branży kosmetycznej;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz swoboda w formułowaniu i pisaniu tekstów;
  • Kreatywność, zaangażowanie w realizację powierzonych celów;
Korzyści dla kandydata
  • Bezpłatny parking.
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej, w branży o dużym potencjale rozwojowym;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport;
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w gronie profesjonalistów;
  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników
  • Benefity w ramach polityki prorodzinnej;
  • Miłą atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego;
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia wizerunku firmy;
  • prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Zniżki na kosmetyki Farmona oraz zabiegi SPA;

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA powstało w 1997 roku w Krakowie. Filozofia Firmy łączy najnowsze odkrycia kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Potwierdzeniem skuteczności podejmowanych przez nas działań są liczne nagrody takie jak Solidna Firma, Gazela Biznesu, Gepardy Biznesu, Firma Dobrze Widziana, Ambasador Polskiej Gospodarki oraz prestiżowe wyróżnienie - Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP za Ład Korporacyjny i Społeczną Odpowiedzialność Biznesu.

Więcej informacji na: https://farmona.pl/