LUGRA Sp. z o.o.

Ślusarz-spawacz (praca w Niemczech)

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Niemcy
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Praca za granicą
Pełen etat
Wakaty: 5
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Niemiecki - Niewymagany
Opis stanowiska

Firma budowlana zatrudni na stanowisku:

                         SPAWACZ- ŚLUSARZ
                         Miejsce pracy: Niemcy
                          Nr ref.  Sp-ś/03-2024

Twój zakres obowiązków

- spawanie metodami MAG i TIG

- prace ślusarskie

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie numeru referencyjnego.

Wymagania (oczekiwane)

Wymagania

- min. 2-letnie doświadczenie w Niemczech

- znajomość rysunku technicznego

Korzyści dla kandydata

Oferujemy
-wynagrodzenie na poziomie 2700- 2900 EUR Brutto/m-c (przy 180 godzinach pracy), uzależnione od kwalifikacji
-umowę o pracę (praca na terenie Niemiec)
-zakwaterowanie
-dojazd do pracy z miejsca zakwaterowania
-ubranie robocze i narzędzia