To ogłoszenie
nie jest już aktywne

Zostaw nam swój adres e-mail, a powiadomimy Cię o podobnych ogłoszeniach w przyszłości.

Super Oferta
Od zaraz
Praca za granicą
25.07.2024

SPAWACZ

Mostostal

SPAWACZ

Umowa o pracę:
16,00 - 20,00 GBP / godz. Brutto
Lokalizacja: Wielka Brytania
  • Wymagane
  • Praca fizyczna
  • Pełen etat
  • Praca stacjonarna
  • Rekrutacja telefoniczna
    +1 inne
    • Rekrutacja on-line

Opis

Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • Posiadać umiejętności spawania w metodach: TIG (141) lub/oraz TIG/E (141/111)
  • Posiadać certyfikaty dla spawania stali węglowej i stopowej: FM1 lub FM3.
  • Doświadczenia zawodowe w pracy na stanowisku spawacza przy spawaniu rurociągów oraz elementów ciśnieniowych i nieciśnieniowych ze stali węglowej lub stopowej.
  • Przed przystąpieniem do pracy przewidywane jest wykonanie próby przedprodukcyjnej spawania w celu potwierdzenia umiejętności kandydata w siedzibie firmy w Puławach.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz instrukcji spawalniczych (WPS) będzie dodatkowym atutem.
  • Wymaganie posiadania paszportu

Obowiązki powierzone kandydatowi w wyniku procesu rekrutacji:

  • Spawanie części ciśnieniowej kotła zgodnie z wymogami zleceniodawcy,
  • Nadzór nad powierzonym sprzętem,
  • Przestrzeganie przepisów obowiązujących na budowie,

Benefity

  • Zakwaterowanie
  • Transport na budowę i z budowy
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności ,
  • Możliwość pracy w firmie z długoletnim doświadczeniem w branży,
  • Możliwość  pracy po zakończeniu kontraktu na innych projektach w kraju lub za granicą .
  • Pracę w doświadczonym, zgranym zespole.
  • Paca od zaraz  dla 6 – 7 spawaczy

Opis firmy