Rübsam Fachkräfte GmbH

Spawacz ALU/MAG/TIG

Wynagrodzenie
18,00 - 20,00 EUR Brutto
Godzinowo Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Niemcy
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Praca za granicą
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 5
Wymagane doświadczenie w pracy
Niemiecki - A2
Opis stanowiska

Spawacz MAG/TIG/ALU

Miejsce pracy: cale Niemcy

Opis stanowiska:

  • Prace spawalnicze - na halach
Wymagania (oczekiwane)
  • Doświadczenie min 2 lata na ww. stanowisku pracy;
  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie minimum ponadpodstawowym
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe;
  • Prawo jazdy kat. B i Auto;
  • Umiejętność pracy w zespole i wytrzymałość;
  • Samodzielność i staranność.
Korzyści dla kandydata

Umowa o prace na czas nieokreslony
Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie od 18,00€ / h-20,00 €, brutto  (na start+ dieta w trzech wariantach:
+ Dieta 10 € / dzień + zwrot koszów podróży do Polski 80,00 €; badz
+ Dieta 20 € / dzień;badz:
+ Pełna dieta okolo 50 € / dzień (pomagamy również znaleźć pokój);
Opłacone zakwaterowanie przez Pracodawcę, zapewnione przez cały okres zatrudnienia - pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni (z wyjątkiem pełnowymiarowej diety);
Płatne nadgodziny, powyżej 40 godziny +25%, powyżej 48,5 godziny +50%;
Dodatki urlopowe oraz bożonarodzeniowe;
Bezpłatne, indywidualne dokształcanie w wewnętrznym centrum szkoleniowym;
Premia jubileuszowa zależna od stażu pracy;
Zaliczki cotygodniowe
Wysokiej jakości, bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne, oraz skrzynkę narzędziową;
Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla Pracownika i jego Rodziny;
Dofinansowanie przedszkola - 30 € miesięcznie;
Pomoc w kontaktach z władzami w Niemczech;
Premia za polecanie nowego pracownika - 1000 €;
·        Osoby dołączające do naszego zespołu otrzymują zwrot kosztów przyjazdu w wysokości 180 euro, z pierwszą wypłatą na konto bankowe

W przypadku gdy nie będziemy razem pracować, zwrócimy 90 euro na miejscu w gotowce

Nasze rodzinne środowisko z indywidualną opieką w miejscu pracy

Rübsam Fachkräfte GmbH jest prowadzonym przez właścicieli rzemieślniczym przedsiębiorstwem usługowym w zakresie techniki budownictwa, techniki statków oraz przemysłowej, które funkcjonuje na terenie całych Niemiec.

 Ze względu na nasze kwalifikacje możemy towarzyszyć naszym Klientom w całym etapie realizacji aż do momentu uzyskania kompletnie funkcjonalnego wyposażenia.

 W naszych  oddziałach oferujemy naszym pracownikom różnorodne zadania na wielu projektach. Przy tym jesteśmy skupieni na indywidulanym rozwoju fachowym i osobistym Pracowników tak aby przygotować ich na wyzwania zawodowe dnia codziennego.

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?