Od zaraz
Praca za granicą
05.08.2024

SPAWACZ KONSTRUKCYJNY

Umowa o pracę:
15,50 - 18,30 EUR / godz. Brutto
Lokalizacja: Niemcy
  • Wymagane
  • Praca fizyczna
  • Pełen etat
  • Praca stacjonarna
  • Rekrutacja telefoniczna
Znajomość języka:
Niemiecki
Niewymagany

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • PRACE PPRZY SPAWANIU KONSTRUKCJI STALOWYCH

Lokalizacja pracy: Niemcy Zachodnie - Monachium, Stuttgart, Frankfurt/Menem, Darmstadt, Mainz

Wymagania

  • Chęć do pracy i nauki nowego zawodu
  • Uczciwość, sumienność, dokładność, pracowitość
  • Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

Benefity

  • Całoroczne, stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 30 letnią ugruntowaną i stabilną pozycją na rynku polskim oraz niemieckim,
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne w Polsce od rzeczywistych zarobków, a nie od średniej krajowej.
  • Dzięki szkoleniom oraz realizacji ambitnych i ciekawych projektów budowlanych umożliwiamy zdobycie nowych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
  • Wynagrodzenie od 15 Euro brutto ( netto : minus 25% na podatek niemiecki) plus dodatki przewidziane taryfami branży budowlanej (za święta, za czas pracy powyżej 10 godzin, itp.),
  • Bezpłatne zakwaterowanie, z możliwością skorzystania ze stołówki
  • Bezpłatne przejazdy na budowę oraz do kraju co 4 tygodnie firmowym busem na trasie Niemcy - Wrocław - Opole - Kraków (w zależności od warunków na budowie) - jeden z pracowników posiadających prawo jazdy kat. B kieruje busem, wymagane są psychotesty na terenie Polski, przejazdy na budowę (na terytorium Niemiec) - obowiązkowe jedynie prawo jazdy kat. B (bez psychotestów)
  • Bezpłatne wyposażenie pracownika w buty, ubrania i narzędzia ,
  • Wsparcie niemieckojęzycznych pracowników we wszystkich formalnościach (uzyskanie numeru podatkowego, zameldowanie, wnioski o zasiłek Kindergeld itp.) i nieoczekiwanych zdarzeniach w Niemczech (choroba, wypadek)
  • Urlop SOKA Bau (30 dni)
  • Pomoc przy zwrocie podatku niemieckiego po zakończeniu roku kalendarzowego
  • na koniec roku każdy pracownik dostaje dodatek świąteczny tzw. Weihnachtsgeld
  • dodatkowo za każdy dzień pobytu na budowie przysługuje kolejny dodatek w wysokości 7 €.

Aplikujesz na:

Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. SPAWACZ KONSTRUKCYJNY

Twoje Dane

Dodaj dokumenty

Twoje CV
Plik w formacie PNG, JPG, JPEG, PDF, DOC, DOCX. Rozmiar pliku może wynosić maksymalnie 2 MB
Inne dokumenty ( /10)
Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.
Załącz dodatkowe pliki w formacie PNG, JPG, JPEG, PDF, DOC, DOCX. Rozmiar pliku może wynosić maksymalnie 2 MB

Wiadomość do pracodawcy

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?

Skontaktuj się z pracodawcą

Administratorem danych osobowych jest Zakład Techniczno Budowlany Polbau Sp. z o.o. 45-054 Opole Grunwaldzka 25, NIP: 7540025059. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Techniczno Budowlany Polbau Sp. z o.o. 45-054 Opole Grunwaldzka 25, NIP: 7540025059 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.