PM JOB SP. SP. Z O.O.

Spawacz /MAG/TIG stal nierdzewna, język niewymagany

Wynagrodzenie
18 000,00 - 22 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Wittenberga (Powiat Wittenberga), Niemcy
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Rekrutacja on-line
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Praca za granicą
Pełen etat
Wakaty: 5
Wymagane doświadczenie w pracy
Niemiecki - Niewymagany
Opis stanowiska

Spawacz MAG/TIG  stal nierdzewna.

Praca w Niemczech przy produkcji zbiornikówi do cystern z blachy o grubosci 3 mm

Wymagania (oczekiwane)

Doświadczenia w spawaniu stali nierdzedwnej.

Certyfikaty spawalnicze.

Znajomość rysunku technicznego.

Sumienności i zaangażowania w pracy.

Wymagania (mile widziane)

Mile widziany kandydat z własnym samochodem.

Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Korzyści dla kandydata

Praca na 1 zmianę - bez języka.

Bardzo dobre warunki płacy i pracy.

Praca blisko granicy polsko-niemieckiej.

Praca na hali.

Darmowy nocleg. w pokojach 1 - osobowych.

Jesteśmy nowoczesną agencją pracy tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 29172. Jeśli masz doświadczenie w pracy na stanowisku spawacz MAG/TIG i szukasz pracy w Niemczech? Mamy ją dla Ciebie!

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV (opcjonalne)

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?