Pronar Sp. z o.o.

Spawacz MIG / MAG - z doświadczeniem lub do przyuczenia

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
27,70 - 40,00 PLN Brutto
Godzinowo Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
ul. Nowa, Narewka (powiat hajnowski), Podlaskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja stacjonarna
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wakaty: 5
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników do spawania ​elementów ​maszyn rolniczych ze stali czarnej w produkcji seryjnej.

Praca 2-zmianowa: 6-14 i 14-22

Wymagania (oczekiwane)
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • preferowana umiejętność spawania​
Wymagania (mile widziane)
  • posiadanie uprawnień spawalniczych MIG / MAG
  • znajomość rysunku technicznego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas - stawka akordowa z gwarantowaną stawką umowną ustalaną po spotkaniu rekrutacyjnym z możliwością zdobycia znacznie wyższego wynagrodzenia uzależnionego od ilości wyspawanych elementów
  • Możliwość przystąpienia do Akademii Pronaru - certyfikowanego szkolenia w trakcie pracy zakończonego uzyskaniem uprawnień spawalniczych (finansowane przez firmę)
  • Pomoc w kwestii dojazu do pracy
  • Dofinansowane wyżywienie w stołówce przyzakładowej
  • Stabilne i bezpieczne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w komfortowych warunkach w halach spawalniczych
  • Nowoczesne narzędzia pracy i dobrej klasy odzież roboczą
  • Pracowniczą zniżkę na ofertę firmowej szkoły lotniczej (kurs pilota, przeloty szybowcem)
  • Atrakcyjną ofertę grupowego ubezpieczenia na życie, PPK i pożyczki zakładowej

Pronar to w 100 proc. polska firma z ponad 30-letnią historią. Obecnie jesteśmy liderem w produkcji maszyn rolniczych, komunalnych i recyklingowych. W 9 fabrykach zlokalizowanych na Podlasiu, produkujemy także koła tarczowe do maszyn wolnobieżnych, profile burtowe, elementy pneumatyki i hydrauliki, osie, przekładnie czy układy jezdne kołowe oraz gąsienicowe. Posiadamy również sieć własnych stacji paliw i prowadzimy sprzedaż paliwa lotniczego.

Jesteśmy liderem sprzedaży nowych przyczep rolniczych w Polsce, a w Niemczech zajmujemy drugie miejsce. Ogromnym atutem Pronaru jest własne Centrum Badawczo-Rozwojowe wyposażone w najnowocześniejszą aparaturę, z którego usług korzystają światowi giganci. Status firmy podkreślają liczne nagrody, a także własna flota samolotów i helikopterów oraz lotnisko, które znajduje się przy siedzibie w Narwi.​