Dextron

Spawacz Mig/Mag lub Tig

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Holandia
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Praca za granicą
Pełen etat
Wakaty: 10
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska

Aktualnie prowadzimy rekrutacje  dla kilkunastu klientów na terenie Holandii. Spawacze Mig  Mag lub Tig
Różne wymagania  klientów pozwalają dobrać oferte według preferencji kandydata , a poziom doświadczenie pozwala określić stawke która również jest uzależniona od formy zatrudnienia.
Więc jeśli jesteś doświadczonym Spawaczem i spawasz metodą Mig Mag lub Tig , wyślij zgłoszenie. Cv lub numer telefonu , oddzwonimy i dopasujemy oferte właśnie dla Ciebie.

Wymagania (oczekiwane)
  • Samochód na dojazdy do pracy
  • Doświadczenie w Spawaniu
  • Certyfikaty Spawalnicze

Wymagania (mile widziane)
  • J.Obcy będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i montażu będzie dodatkowym atutem

Korzyści dla kandydata
  • Zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o prace
  • Zakwaterowanie ( odpłatnie ) w pokojach jedno osobowych
  • Wypłaty tygodniowe
  • Możliwość zatrudnienia na A1/ZZP
  • Praca długoteminowa

Dextron Perosneel specjalizuje się w rekrutacji oraz delegowaniu wykwalifikowanych pracowników na stanowiska w różnych sektorach na terenie Holandii. Wspieramy naszych klientów w ich zapotrzebowaniu na specjalistów takich jak:

  • Spawacze
  • Elektrycy
  • Budowlańcy
  • Operatorzy Maszyn CNC
  • Monteży konstrukcji Stalowych
  • Malarze Proszkowi
  • Piaskarze
  • Lakiernicy

Skontaktuj się z pracodawcą
Dostępne numery telefonów:

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV (opcjonalne)

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?