To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
2 300,00 - 2 800,00 EUR Netto
Miesięcznie Umowa o pracę

Wynagrodzenie do ustalenia - Kontrakt

Miejsce zatrudnienia
Magdeburg, Niemcy
Düsseldorf, Niemcy
Stuttgart, Niemcy
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Rekrutacja on-line
Rekrutacja przez agencję zatrudnienia
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Praca za granicą
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 5
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Niemiecki - A2
Opis stanowiska

Spawanie MAG
Wykonywanie prac ślusarskich zgodnie z rysunkiem technicznym
Organizacja, przygotowanie i prowadzenie prac zgodnie z procesem produkcyjnym i zasadami bhp

Wymagania (oczekiwane)

Min. 1 rok doświadczenia zawodowego
Umiejętność czytania rysunku technicznego

Wymagania (mile widziane)

Wykształcenie kierunkowe lub posiadanie certyfikatów spawalniczych
Dodatkowo umiejętności spawania TIG lub elektrodą
Prawo jazdy kategorii B
Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym

Stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie z pełnym ubezpieczeniem (również dla członków rodziny)
Pracę w pełnym wymiarze godzin z dodatkami za nadgodziny (wypłacane zawsze min. 160 godzin + nadgodziny)
Płatny urlop do 28 dni w roku
Świadczenia urlopowe i świąteczne
Darmowe komfortowe jednoosobowe zakwaterowanie lub dopłata mieszkaniowa
Dofinansowanie do ubrań roboczych
Profesjonalne narzędzia do pracy
Opiekę polskojęzycznego koordynatora oraz wsparcie w formalnościach niemieckich (wniosek o Kindergeld, tłumaczenie pism itd.)

Odkryj prace marzeń z firmą Express Personal! Nasza siedziba mieści się w urokliwym Neuwied w Nadrenii. Jesteśmy twoim partnerem w dynamicznej branży pośrednictwa pracy, oferując legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach, atrakcyjne wynagrodzenie i liczne dodatkowe benefity. Dołącz do naszej załogi i rozwijaj się razem z nami!

Dlaczego Express Personal? Bo szybko i odpowiedzialnie zajmiemy się Twoją karierą zawodową. U nas pracownik jest w centrum uwagi.