A.I.B. GmbH

SPAWACZ / ŚLUSARZ / MONTER

Miejsce zatrudnienia
Niemcy
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Praca za granicą
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 6
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska

Szukasz pracy jako spawacz / ślusarz / monter? Zapraszamy do kontaktu

Nasza firma od 15 lat jest partnerem wielu przedsiebiorstw, w branzy zwiazanej glownie z budowa rurociagow, instalacji oraz konstrukcji stalowych.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, stala umowe o prace i wsparcie polskojęzycznych koordynatorów

OFERTA

  • stala umowa o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
  • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
  • atrakcyjne i punktualnie wypłacane wynagrodzenie
  • mozliwość pracy w nadgodzinach (min. praca 10 godzin dziennie, 58 godzin tygodniowo)
  • mozliwość otrzymywania zaliczek
  • polskojęzyczna osoba do kontaktu
  • organizacja zakwaterowania na miejscu pracy przez pracodawcę

NASZE WYMAGANIA

  • doświaczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • gotowość do prac montażowych na terenie Niemiec
  • mile widziana umiejetność czytania rysunków izometrycznych lub technicznego
  • aktualne uprawnienia spawalnicze mile widziane
  • energia i cheć do pracy

Firma A.I.B. Gmbh z siedziba w Recklinghausen nalezy do wiodacych uslugodawcow w zakresie HR. Nasza firma od 15 lat jest partnerem wielu przedsiebiorstw, w branzy zwiazanej glownie z budowa rurociagow, instalacji oraz konstrukcji stalowych.

Skontaktuj się z pracodawcą
Dostępne numery telefonów:

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?