LEK-AM Sp. z o.o.

Specjalista Analityk Kontroli Jakości

ul. Ostrzykowizna 14A, Zakroczym (powiat nowodworski), Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 2
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Realizacja zadań związanych z kontrolą jakości produktów leczniczych i materiałów wyjściowych w zgodności z GMP i GLP oraz obowiązującymi procedurami i instrukcjami firmy farmaceutycznej,
  • Udział w prowadzeniu transferów metod analitycznych wraz z przygotowywaniem związanej z tym dokumentacji,
  • Pobieranie materiałów wyjściowych do badań kontroli jakości,
  • Udział w opracowywaniu, wdrażaniu i walidacji metod analitycznych,
  • Obsługa urządzeń znajdujących się w Laboratorium Kontroli Jakości.
Wymagania (mile widziane)
  • Doświadczenie w badaniu takich form leków jak tabletki, kapsułki, produkty wziewne,
  • Znajomość wymagań Dobrej Praktyki Wytwarzania oraz Prawa Farmaceutycznego,
  • Doświadczenie w analizach biologicznych roztworów do wstrzykiwań.
  • Staranność oraz dbałość o jakość wykonywanej pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: chemia lub farmacja,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Praktyczna znajomość technik analitycznych – IR, GC, HPLC, TLC, spektrofotometria UV-VIS,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym w działach Kontroli Jakości lub Badań i Rozwoju,
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Ambitną, samodzielną w działaniach pracę w przyjaznej atmosferze.
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie nauki języków
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • pakiet relokacyjny
  • karty przedpłacone
  • preferencyjne pożyczki
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się od 24 lat polskiej firmie farmaceutycznej, obecnej również na rynkach międzynarodowych,
  • Rozwój kompetencji poprzez szkolenia oraz dofinansowanie dalszego kształcenia,

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj