Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych

Specjalista ds. Administracji i Logistyki

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Wsparcie administracyjne w zakresie telefonii komórkowej i zarzadzania flotą samochodową
  • Koordynowanie obiegu faktur: rejestracja, dekretacja, dystrybucja
  • Weryfikacja potrzeb biura i składanie zamówień
  • Tworzenie rezerw kosztowych
  • Rozliczanie delegacji służbowych
  • Realizacja bieżących zadań administracyjnych dotyczących funkcjonowania biura
  • Przygotowywanie dokumentów i raportów dotyczących środków trwałych
  • Weryfikacja i koordynowanie opiniowania umów z obszar administracji
  • Wsparcie w pracach grup projektowych
  • Wsparcie w opracowywaniu raportów i procedur z obszaru administracji
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem korespondencji
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wykształcenie wyższe licencjackie/magisterskie, preferowane kierunki: ekonomia, finanse, handel, prawo, zarządzanie
  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywaniu kontaktów
  • Wiedza z zakresu procesów administracyjnych
  • Orientacja na pracę zespołową
  • Min. dwuletnie doświadczenie w obszarze administracyjnym
  • Bardzo dobra znajomość i obsługa pakietu MS Office
  • Znajomość zasad obiegu korespondencji biurowej
  • Praca w modelu hybrydowym z elastycznymi godzinami rozpoczęcia
  • Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie w wielu wariantach
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach 15 sekcji PZU Sport Team (od Badmintona – po Żeglarstwo)
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Platforma benefitowa m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów
  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • 2 dni w roku na wolontariat pracowniczy (możesz zrealizować autorski projekt wolontariacki lub wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Fundację PZU)
  • Coroczne konferencje i inicjatywy promujące rozwój kompetencji przyszłości, z udziałem uznanych prelegentów
  • Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę
  • Najbardziej zielone biuro w Warszawie (PZU Park) ze strefami relaksu i siłownią
  • Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych
  • Umowa o pracę na czas zastępstwa