Enspirion Sp. z o.o.

Specjalista ds. Handlowych (telekomunikacja, łączność dyspozytorska / krytyczna)

Miejsce zatrudnienia
Gdańsk, Pomorskie, Polska
Kategorie:
Sprzedaż
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Współpraca w kreowaniu nowych produktów i wdrażaniu procesów wewnętrznych
  • Realizacja celów sprzedażowych i zadań kwartalnych
  • Analiza rynku i ofert konkurencji
  • Aktywne pozyskiwanie i utrzymywanie klientów
  • Wsparcie handlowe w procesie realizacji usług
  • Reprezentowanie spółki na wydarzeniach zewnętrznych
  • Negocjowanie i zawieranie umów zgodnie z warunkami handlowymi
  • Opracowanie i realizacja strategii sprzedaży
  • Uczestnictwo i prowadzenie prezentacji na konferencjach branżowych
  • Przygotowanie ofert handlowych oraz prezentacji sprzedażowych
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • Odpowiedzialność biznesowa
  • Min. 2 letnie doświadczenie handlowe w sektorze klienta biznesowego
  • Skuteczność w działaniu
  • Gotowość wyjazdów służbowych na terenie całego kraju
  • Umiejętność czerpania z różnych perspektyw
  • Orientacja na klienta
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: telekomunikacja, teleinformatyka, elektronika
  • znajomość rynku/sektora telekomunikacji – łączność dyspozytorska/krytyczna
Korzyści dla kandydata
  • elastyczny czas pracy
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • umowę o pracę
  • rozwój kompetencji, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • pracę w spółce z Grupy Orlen posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku
  • program emerytalny
  • stabilne warunki finansowe
  • niezbędne narzędzia pracy

Grupa Kapitałowa ENERGA, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej oraz gazu, działająca w północnej i środkowej części kraju, dla jednej ze swoich Spółek poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. handlowych ( telekomunikacja, łączność dyspozytorska/krytyczna)

Komórka organizacyjna: Wydział Handlowy / Biuro Usług Telekomunikacyjnych

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj