VIVE Textile Recycling

Specjalista ds. Kadr i Płac

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Warszawska 69, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Przygotowanie raportów kadrowo-płacowych,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy,
  • Sporządzanie deklaracji oraz sprawozdań do instytucji zewnętrznych,
  • Rejestrowanie danych w systemie kadrowo-płacowym oraz ich aktualizacje,
  • Prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy,
  • Naliczanie wynagrodzeń wraz z przygotowywaniem przelewów wynagrodzeń,
  • Nadzór nad archiwum dokumentacji kadrowo-płacowej.
  • Prowadzenie spraw pracowniczych,
Wymagania (oczekiwane)
  • Odbyte szkolenie z zakresu prawa pracy i naliczania wynagrodzeń.
  • Sprawność w posługiwaniu się programami ze środowiska Windows (w szczególności Excel),
  • Umiejętność planowania i sprawnej organizacji pracy własnej,
  • Komunikatywność i otwartość na budowanie relacji,
  • Wykształcenie, co najmniej, wyższe licencjackie,
Wymagania (mile widziane)
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jednak przewidujemy możliwość zatrudnienia pracowników do przeszkolenia.
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Indywidualny program onboardingu, który pozwoli Ci lepiej poznać naszą kulturę organizacyjną,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Zatrudnienie w firmie odpowiedzialnej społecznie i dbającej o ekologię w ramach umowy o pracę,
  • Informację zwrotną na bieżąco oraz jasno stawiane oczekiwania.
  • Atrakcyjny i przejrzysty model wynagradzania (podstawa+ premia),
  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon (również do celów prywatnych),
  • ubezpieczenie grupowe
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Bogaty system benefitów pracowniczych, m.in. ubezpieczenie grupowe, karta Medicover Sport oraz Medicover Zdrowie, karty rabatowe na paliwo, dofinansowanie do kursów/ szkoleń, program poleceń pracowniczych, dodatkowe dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, bony świąteczne, paczki dla dzieci,
  • dodatkowe świadczenia socjalne
W VIVE Textile Recycling od ponad 30 lat w praktyce zmieniamy postrzeganie recyclingu oraz jego ogromnych możliwości. Blisko 2000 osób codziennie z zaangażowaniem i pasją współpracuje, aby wykorzystać przetwarzane tekstylia w 100% i nadać im drugie życie. Często w bardzo kreatywny i inspirujący sposób. Jednym z naszych kanałów dystrybucji jest Sieć Sklepów VIVE Profit. W całym kraju funkcjonuje ponad 90 wielkopowierzchniowych sklepów, w których znajdziecie Państwo markową odzież cyrkularną.