Devire Sp. z o.o.

Specjalista ds. Kadr i Płac (woj. lubelskie)

Miejsce zatrudnienia
Lublin, Lubelskie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
HR
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • - Przygotowywanie raportów i analiz związanych z obszarem zarządzania personelem i wynagrodzeniami
  • - Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego
  • - Sporządzanie deklaracji ZUS, US, PFRON, PPK, GUS
  • - Sporządzanie list płac i kontrola dokumentacji niezbędnej do naliczania wynagrodzeń pracowników oraz zleceniobiorców
  • Do Twoich obowiązków będzie należeć:
  • - Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników
  • - Sporządzanie zaświadczeń, sprawozdań oraz raportów dotyczących spraw kadrowo-płacowych
  • - Udzielanie wsparcia pracownikom w kwestiach związanych z regulacjami prawnymi dotyczącymi pracy i wynagrodzeń
Wymagania (mile widziane)
  • - Doświadczenie na podobnym stanowisku 2 - 3 lata, a jeśli to doświadczenie w firmie produkcyjnej, tym lepiej
  • - Doskonałe umiejętności organizacyjne i analityczne
  • - Umiejętność pracy w systemach obsługi kadr i płac, np. Płatnik
  • - Znajomość przepisów prawa pracy oraz aktualnych regulacji dotyczących wynagrodzeń
  • Co jest dla nas ważne?
  • - Znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excel
  • - Otwartość, uśmiech, dobra energia, ale również samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
  • - Elastyczność -> praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 lub 8:00 – 16:00;
  • Co możemy zaoferować?
  • - Biuro w urokliwej Stężycy (niedaleko równie urokliwego Lublina ?)
  • - W trakcie okresu próbnego pracę stacjonarną, za to później możesz też pracować kilka dni z domu
  • - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (3 miesiące okresu próbnego z możliwością przedłużenia współpracy. P.s. bardzo tego chcemy? )
  • - Benefity (dofinansowanie do posiłków i prywatną opiekę medyczną)

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj