GK Farmacol

Specjalista ds. licencjonowania

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Szopienicka 77, Katowice, Śląskie, Polska
Kategorie:
Sprzedaż
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Procedowanie umów licencyjnych i handlowych z Licencjodawcami/producentami kontraktowymi;
  • Udział w międzynarodowych targach farmaceutycznych.
  • Analiza trendów rynkowych, rekomendacja kierunków rozwoju portfolio produktowego;
  • Pozyskiwanie licencji na produkty lecznicze;
  • Udział w przygotowaniu biznesplanu dla proponowanych do licencjonowania produktów;
  • Negocjowanie warunków handlowych;
  • Prowadzenie analiz rynku farmaceutycznego w Polsce i na świecie pod kątem możliwości nawiązania współpracy z innymi firmami w zakresie licencji na produkty lecznicze;
Wymagania (oczekiwane)
  • Doświadczenie w nawiązaniu i prowadzeniu współpracy z kontrahentami w zakresie zakupu licencji produktów farmaceutycznych, ze szczególnym uwzględnieniem produktów leczniczych oraz wytwarzania kontraktowego na terenie Polski, EU;
  • Biegła znajomość j. angielskiego w mowie oraz piśmie;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne;
  • Zaangażowanie w realizację zadań, silna orientacja na wynik.
  • Min. 2 letnie doświadczenie w branży farmaceutycznej;
  • Doświadczanie w prowadzeniu projektów rozwoju portfolio;
Korzyści dla kandydata
  • możliwość pracy zdalnej
  • preferencyjne pożyczki
  • Możliwość uzyskania dofinansowania do pobytu w Hotelu Belweder w Ustroniu / Villa Belweder w Zakopanem lub dofinansowanie do wypoczynku zorganizowanego;
  • Świadczenie ślubne;
  • elastyczny czas pracy
  • Możliwości dołączenia do ubezpieczenia grupowego.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • work-life balance
  • Perspektywę zdobycia szerokiego doświadczenia zawodowego;
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego Medicover oraz Medicover Sport;
  • Dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci do 18 rż;
  • Bony świąteczne oraz paczki świąteczne dla dzieci do 18 rż;
  • ubezpieczenie na życie
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Zniżki na produkty Marki Własnej;
  • Pożyczki na cele mieszkaniowe;

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania. Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.