Blachotrapez Spółka z o.o.

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

ul. Jana Kilińskiego 49A, Rabka-Zdrój (powiat nowotarski), Małopolskie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • rekomendowanie, inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu Ochrony Środowiska.
  • nadzór nad terminowym wykonaniem zadań w zakresie środowiska oraz zaleceń pokontrolnych,
  • prowadzenie sprawozdań z zakresu opłat środowiskowych, KOBIZE, BDO,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów Ochrony Środowiska,
  • przeprowadzanie auditów wewnętrznych oraz dokumentacji z nimi zawiązanych,
  • udział we wdrażaniu i utrzymywaniu Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001,
  • opracowywanie dokumentacji z zakresu ochrony środowiska (m.in. procedury, instrukcje),
  • monitorowanie zmian przepisów w zakresie Ochrony Środowiska,
Wymagania (oczekiwane)
  • swobodnego poruszania się w normach ISO 14001, 45001, 9001,
  • wykształcenia wyższego, najchętniej na kierunkach Inżynieria Środowiska, Ochrona Środowiska,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności,
  • doświadczenie w przeprowadzaniu auditów wewnętrznych,
  • czynnego prawa jazdy, kat. B.
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość wymogów prawnych oraz norm z zakresu Ochrony Środowiska,
Wymagania (mile widziane)
  • uprawnienia auditora wewnętrznego w zakresie ZSZ ISO 14001, 45001, 9001.
  • szkolenia z zakresu: ISO, Ochrony Środowiska, Zrównoważonego Rozwoju, BHP,
  • atrakcyjny pakiet benefitów: pakiet medyczny, dofinansowanie do kursów językowych, dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie nauki języków
  • napoje
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne,
  • podstawowe narzędzia pracy,
  • możliwość intensywnego rozwoju zawodowego,
  • kawa / herbata
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • paczki świąteczne
  • parking dla pracowników
  • stabilne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pracę w prężnie rozwijającej się firmie, znanej i uznanej w Polsce i zagranicą.
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy w miejscu, gdzie Ludzie są najważniejsi.
  • brak dress code’u
O firmie

O nas

Jesteśmy #BlachotrapezTeam! Z nami poczujesz, że Twoja praca ma znaczenie, znajdziesz wsparcie w działaniu i wiele ciekawych wyzwań.  Nasza kultura organizacja została wyróżniona przez Instytut Great Place to Work Polska tytułem Najlepszego Miejsca Pracy w Polsce. Jesteśmy dumni, że nasze działania w tworzeniu świetnego miejsca pracy dla wszystkich spotykają się z takim uznaniem.  Dla nas ważna jest satysfakcja z pracy naszych Pracowników. Jest ona jednym z elementów odpowiedzialnej strategii naszej firmy.  Tworzymy miejsce pracy w którym: dzień zaczyna się od uśmiechu na twarzy a kończy z satysfakcją,pracownikom się przewodzi a nie nimi zarządza,rozmawia się o faktach a nie o plotkach,nie ocenia się za poglądy a za faktyczny wkład.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj