ORLEN Paliwa

Specjalista ds. operacyjnych

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Nadzór nad jakością gazu zgodną z obowiązującymi normami
  • Obsługa i nadzór nad procesem przeładunku środków transportu wraz z prowadzeniem i przygotowaniem niezbędnej dokumentacji
  • Zabezpieczenie powierzonego mienia przed kradzieżą lub innego rodzaju zniszczeniem lub ubytkiem
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej zgodnie z dowodami przychodu i rozchodu
  • Prowadzenie ewidencji akcyzowych wymaganych przepisami prawa
  • Obsługa systemu automatyki terminalu
  • Obsługa systemu Przemieszczania oraz Nadzoru Wyrobów Akcyzowych (Excise Movement and Control System)
  • Pełnienie obowiązków LOADING MASTER podczas obsługi statków
  • Obsługa systemu komputerowego SAP
Wymagania (oczekiwane)
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki techniczne, logistyka)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość pakietu MS Office
Korzyści dla kandydata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Duży potencjał dla rozwoju zawodowego
  • karty przedpłacone
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Wymiana wiedzy między specjalistami w grupie
  • ubezpieczenie na życie
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Praca w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki
  • preferencyjne pożyczki
  • program emerytalny
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

ORLEN Paliwa to spółka z Grupy Kapitałowej ORLEN specjalizująca się w obsłudze logistycznej klientów biznesowych i sprzedaży hurtowej produktów paliwowych: benzyn, olejów, gazu oraz produktów energetycznych i energii elektrycznej.

Ogólnopolska sieć handlowo-logistyczna ORLEN Paliwa umożliwia rozwój kariery w różnych regionach Polski, we współpracy z partnerami biznesowymi programu Paliwa BAQ lub w ramach sieci Autoryzowanych Dystrybutorów Ekoterm.