Klimas Sp. z o.o.

Specjalista ds. polityki cenowej

Miejsce zatrudnienia
Częstochowa, Śląskie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • tworzenie i aktualizacja reguł cenowych dla całego asortymentu
  • inicjowanie i zarządzanie projektami związanymi z cenami, w tym samodzielne
  • monitorowanie rynku i analizowanie działań konkurencji
  • opracowywanie narzędzi analitycznych wspierających podejmowanie decyzji
  • przygotowywanie raportów dotyczących sprzedaży, cen i marż
  • współtworzenie, optymalizacja oraz realizację polityki cenowej Firmy
  • przygotowywanie rekomendacji cenowych dla poszczególnych SKU
Wymagania (mile widziane)
  • min. 2 lata doświadczenia w zakresie polityki cenowej w środowisku międzynarodowej
  • umiejętność analizy danych oraz wyciągania i formułowania wniosków
  • praktyczne doświadczenie w przygotowywaniu kompleksowych analiz, opracowywaniu wniosków i rekomendacji działań
  • wykształcenie wyższe (ekonomia, rachunkowość)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość MS Excel w stopniu zaawansowanym
  • dociekliwość, skrupulatność
Korzyści dla kandydata
  • darmowa nauka języków obcych
  • parking dla pracowników
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia.
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • ubezpieczenie na życie
  • paczki świąteczne

Jesteśmy największym producentem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej. Pozycję lidera zawdzięczamy konsekwentnie rozwijanej ofercie produktowej połączonej ze zdobywaniem nowych rynków zbytu w kraju i poza jego granicami.

Dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym oraz posiadaniu własnego centrum logistycznego jesteśmy pewnym partnerem dla klientów oraz rzetelnym pracodawcą.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj