Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o.

Specjalista ds. przygotowania produkcji

Miejsce zatrudnienia
ul. Foksal 10, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Budowa / remonty
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Negocjowanie cen z podwykonawcami i dostawcami,
  • Analiza dokumentacji projektowej,
  • Tworzenie i prowadzenie baz danych podwykonawców i dostawców.
  • Pozyskiwanie ofert na materiały budowlane i usługi podwykonawcze (przygotowywanie, wysyłanie zapytań ofertowych i wybór najkorzystniejszej oferty),
  • Kontraktacja robót,
  • Opracowanie przedmiarów i samodzielna wycena robót budowlanych,
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Obsługa MS Office, AutoCAD, programów do przedmiarowania,
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w branży ogólnobudowlanej (w szczególności na budowie lub w wycenie robót/ przygotowaniu produkcji),
  • Znajomość MS PROJECT.
  • Wykształcenie wyższe budowlane,
Korzyści dla kandydata
  • Umowa o pracę,
  • Paczki dla Pracowników i ich rodzin,
  • preferencyjne pożyczki
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • Program rozwoju: Uniwersystet DORACO,
  • dofinansowanie nauki języków
  • Zabawy okolicznościowe dla dzieci.

Korporacja Budowlana DORACO od 30 lat intensywnie pracuje nad umacnianiem pozycji jednego z liderów na polskim rynku generalnego wykonawstwa. W naszym portfolio znajduje się kilkaset inwestycji kubaturowych, hydrotechnicznych jak również związanych z renowacją zabytków. Wiele z nich zostało zrealizowanych w systemie EPC (Engineering, Procurement, Construction).

W DORACO od zawsze stawiamy na ludzi. Naszą kadrę stanowi zgrany zespół sprawdzonych i doświadczonych pracowników. Jednocześnie inwestujemy w młodych inżynierów, którzy dzięki pracy w DORACO mogą zdobywać doświadczenie zawodowe przy realizacji obiektów w całej Polsce. Także dlatego objęliśmy patronatem nowy międzywydziałowy kierunek studiów - Inżynieria morska i brzegowa na Politechnice Gdańskiej – chcemy dzielić się swoim doświadczeniem i dać szansę szybkiego rozwoju zawodowego absolwentom kierunku.

Wspieramy aktywność pracowników także po pracy, dofinansowując wspólne wyjścia do teatru, kina czy muzeum. W DORACO odnajdą się fani sportu, którzy mogą dołączyć do grupy rowerowej, czy drużyny piłkarskiej.

Zapraszamy do zespołu!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj