Trans.eu Group S.A.

Specjalista ds. przygotowywania posiłków

Miejsce zatrudnienia
ul. Racławicka 2, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Gastronomia
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie posiłków zgodnie w ustalonym menu; współtworzenie menu – mile widziane własne pomysły i kulinarne inspiracje
  • Zamawianie i przyjmowanie towaru potrzebnego do organizacji śniadań
  • Dbałość o porządek na kuchni i przyległym stanowisku zmywalni
Wymagania (mile widziane)
  • Zamiłowanie do gotowania lub doświadczenie w lokalach gastronomicznych (mile widziane)
  • Praca w zadaniowym trybie od poniedziałku do piątku w przedziale godzinowym od 6:30 do 12:00
Korzyści dla kandydata
  • Eventów integrujących zespół
  • inicjatywy dobroczynne
  • prywatna opieka medyczna
  • Chcemy, abyś robił/-a to, co sprawia Ci najwięcej satysfakcji, dlatego na pewno ucieszysz się dodatkowo z:
  • elastyczny czas pracy
  • Prywatnej opieki medycznej LuxMed oraz karty Multisport
  • dofinansowanie wypoczynku
  • brak dress code’u
  • owoce
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Możliwości dołączenia do różnych sekcji sportowych w firmie
  • Ośrodka wczasowego nad jeziorem do dyspozycji pracowników
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • napoje
  • spotkania integracyjne
  • Nie boimy się latać i mierzyć wysoko!
  • W przypadku współpracy w ramach UoP – dostępu do Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • Możliwości skorzystania z masaży odciążających kręgosłup
  • karty przedpłacone
  • Voucherów podarunkowych i bonów świątecznych
  • dofinansowanie nauki języków
O firmie

Cześć!

Chcesz się rozwijać u jednego z najlepszych pracodawców w Polsce? Zapraszamy Cię na pokład grupy Trans.eu – europejskiego lidera innowacyjnych rozwiązań IT dla biznesu

Nieustanny rozwój jest wpisany w nasze DNA. Jest on możliwy dzięki pasji i zaangażowaniu naszych ludzi – ponad 500 osób w 11 krajach Europy. Razem chcemy zmieniać branżę transportową na lepsze. I robić to po mistrzowsku.

Jeżeli chcesz się spełniać w zgodzie ze swoimi talentami, wdrażać odważne pomysły w życie i mieć przy tym mnóstwo frajdy, dołącz do nas!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj