TVM Transport & Logistics sp. z o.o.

Specjalista ds. rekrutacji kierowców

ul. Jaskółek 20F, Studzienice (powiat pszczyński), Śląskie, Polska
Kategorie:
HR
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • realizacja bieżących zadań administracyjnych działu
  • samodzielne, kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska kierowców kat. B, C, CE
  • uczestnictwo w projektach employer brandingowych
  • aktywne poszukiwanie nowych kandydatów przy wykorzystaniu różnorodnych źródeł ich pozyskiwania
Wymagania (oczekiwane)
  • znajomość specyfiki pracy kierowców
  • znajomość branży transportowej
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu relacji z kandydatami
  • minimum roczne doświadczenie w realizacji procesów rekrutacyjnych (doświadczenie w rekrutacji kierowców będzie dużym atutem)
Wymagania (mile widziane)
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego lub innych języków obcych
Korzyści dla kandydata
  • paczki świąteczne
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dużą samodzielność podczas wykonywania swojej pracy
  • dostęp do nowoczesnych i niezbędnych do pracy narzędzi
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku i zawsze wolne weekendy
  • kawa / herbata
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie aktywności sportowych (karta Multisport)
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość realnego rozwoju zawodowego
  • program rekomendacji pracowników
  • spotkania integracyjne
  • przyjazną atmosferę oraz wsparcie zespołu.
  • inicjatywy dobroczynne
  • specjalistyczne szkolenia
  • grupowe ubezpieczenie na życie

TVM Transport & Logistics- jesteśmy liderem w transporcie drobnicowym, działającym w branży TSL już od ponad 10 lat. W ramach naszej działalności specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie drogowym towarów. Nasze wartości to uczciwość, dotrzymywanie słowa i lojalność.

Nasz sukces zawdzięczamy zaangażowaniu pracowników, dlatego priorytetem są dla nas ludzie.

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na sukces firmy, pracować z ludźmi z pasją i rozwijać karierę w firmie stawiającej na pracownika, czekamy na Twoje CV.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj