Red Bull Sp. z o.o.

Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży (Przedstawiciel Handlowy)

Miejsce zatrudnienia
Poznań, Wielkopolskie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Sprzedaż
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Zapewnienie dostępności produktu w obsługiwanych punktach.
  • Dbałość o ekspozycje produktów oraz lodówki Red Bull u klientów.
  • Regularna weryfikacja bazy obsługiwanych klientów.
  • Wprowadzanie promocji produktowych.
  • Budowanie, utrzymywanie i rozwój jak najlepszych relacji biznesowych z klientami oraz realizacja planów sprzedażowych na podległym terenie Poznań i okolice.
Wymagania (mile widziane)
  • Umiejętnie organizujesz sobie pracę.
  • Podsiadasz min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego lub podobnym w branży FMCG.
  • Jesteś zorientowany/a na realizację wyznaczonych celów sprzedażowych.
  • Świetnie odnajdujesz się w prowadzeniu negocjacji.
  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych jest Twoją mocną stroną.
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy/a do pracy mobilnej.
  • Znasz pakiet Ms Office.
Korzyści dla kandydata
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie zajęć sportowych
W 1987 roku, Red Bull stworzył nie tylko nowy produkt, ale również całkowicie nową kategorię produktów – napoje energetyczne. Dzisiaj firma Red Bull to ponad 8000 osób w ponad 165 krajach i ponad 6 miliardów sprzedanych puszek rocznie. Świat Red Bulla tworzy przestrzeń dla ludzi, którzy chcą być aktywni, mają swoje pasje i chcą się rozwijać. Zobacz na czym polega różnica.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj