Novisa Development Sp. z o.o.

Specjalista ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Cieślewskich 53, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Sprzedaż
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie dokumentów sprzedażowych
  • Reprezentowanie spółki na umowach deweloperskich
  • Raportowanie oraz praca na systemie CRM
  • Doradztwo i obsługa klienta
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Aktywny udział w targach mieszkaniowych oraz innych wydarzeniach w celu promocji oferty
  • Współpraca z zespołem mająca na celu realizację wspólnych celów firmy
Wymagania (mile widziane)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniach
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, profesjonalizm w realizacji powierzonych działań
  • Umiejętność budowania relacji z klientami
  • Doświadczenie w sprzedaży min. 2 lata (mile widziane w sprzedaży telefonicznej),
  • Umiejętność komunikacji i negocjacji
Korzyści dla kandydata
  • brak dress code’u
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole
  • Narzędzia i wsparcie potrzebne do skutecznej sprzedaży
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • kawa / herbata
  • Środowisko sprzyjające zdobywaniu doświadczenia i poszerzaniu umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • parking dla pracowników

Jesteśmy jednym z największych w Polsce deweloperów specjalizujących się w jednorodzinnym budownictwie mieszkaniowym. Od 2001 roku, czyli od początku naszej obecności na rynku, zrealizowaliśmy kilkadziesiąt inwestycji, w których mieszka kilka tysięcy zadowolonych klientów. Osiedla Novisa Development to nowoczesne i funkcjonalne miejsca tworzone z myślą o rodzinach i osobach ceniących spokój, bliskość natury i niezależność. Budujemy je z pasją, korzystając z wiedzy, doświadczenia i wizji naszych architektów. Jesteśmy otwarci na nowe trendy i nieustannie poszukujemy inspiracji. Współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami, a nasz zespół składa się z wysoko wykfalifikowanych specjalistów, w efekcie czego dobra jakość naszych domów idzie w parze z dobrą jakością obsługi. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie na każdym etapie zakupu domu. Ważna jest dla nas transparentność i uczciwe podejście do klienta dlatego niezmiennie od ponad 20 lat prowadzimy politykę otwartych cen. To znaczy, że ceny naszych domów są jawne i odpowiadają rzeczywistym kosztom projektowym, budowlanym i wykończeniowym.

Bardzo dynamicznie się rozwijamy, dlatego do naszego zespołu poszukujemy osób otwartych na wyzwania, chcących podnosić swoje umiejętności, ceniących dobrą atmosferę w zespole i zorientowanych na klienta i współpracowników. Nasza ugruntowana pozycja i wieloletnie doświadczenie to gwarancja pewnej i stabilnej pracy.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj