Orange Polska

Specjalista ds. Technologii

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Aleje Jerozolimskie 160, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Śledzenie i analiza najnowszych trendów i innowacji technologicznych, aby zrozumieć, jak mogą one wpłynąć na przyszłość branży i działalność firmy.
  • Zarządzanie i udział w projektach wdrażania nowych technologii, od fazy koncepcyjnej po realizację, w tym planowanie, harmonogramowanie i monitorowanie postępów.
  • Organizacja szkoleń i warsztatów dla pracowników w celu rozwijania umiejętności związanych z nowymi technologiami oraz budowanie kultury innowacji w organizacji.
  • Dokładna analiza i ocena nowych technologii pod kątem ich potencjalnego wpływu na procesy biznesowe, efektywność operacyjną i konkurencyjność firmy.
  • Działanie jako ambasador innowacji w organizacji, promowanie otwartości na zmiany i nowe pomysły oraz inspiracja innych do myślenia kreatywnego i eksploracji nowych możliwości.
  • Opracowywanie rekomendacji dotyczących wdrażania nowych technologii i rozwiązań, które mogą wspierać cele biznesowe firmy, takich jak zwiększenie efektywności, redukcja kosztów, poprawa doświadczenia klienta itp.
Wymagania (mile widziane)
  • Masz gotowość na współpracę w ramach umowy B2B.
  • Przygotujesz i poprowadzisz prezentację, webinar, krótkie szkolenie, podczas którego nikt nie będzie się nudził.
  • Masz łatwość w budowaniu relacji, a merytoryczna dyskusja to Twój żywioł.
  • Masz dobre zrozumienie tego, w jaki sposób technologia może kształtować biznes, ale wciąż chcesz wiedzieć więcej.
  • Podchodzisz entuzjastycznie do zagadnień związanych ze sztuczną inteligencją i z łatwością poruszasz się po skomplikowanym świecie technologii, który za nią stoi.
  • Masz doświadczenie w pracy projektowej, w samodzielnym prowadzeniu inicjatyw od pomysłu do wdrożenia.
  • Chcesz się uczyć i z energią angażujesz siebie i innych w nowe projekty.
  • Samodzielnie zarządzasz zadaniami i masz zdolności organizacyjne.
  • Potrafisz opowiadać o trudnych zagadnieniach technologicznych w sposób prosty i wciągający.
Korzyści dla kandydata
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach biznesowych.
  • Współpraca z zespołem ekspertów, w przyjaznej atmosferze.
  • Możliwość obserwacji, jak Twoje pomysły przekładają się na realne efekty biznesowe.
  • Kontakt z najnowszymi technologiami.
  • Rzetelne i stabilne partnerstwo.

Od lat znajdujemy się pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

W procesie rekrutacji do Orange wszyscy kandydaci mają równe szanse, niezależnie od płci, wieku, rasy, pochodzenia, wyznania, niepełnosprawności, orientacji seksualnej lub innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj